Sąd Rejonowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

633
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
III RC 85/22 2022-05-23
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1361/21 2022-05-23
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 577/22 2022-05-23
11:15
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RNs 70/22 2022-05-23
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 20/22 2022-05-23
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 71/22 2022-05-23
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 285/22 2022-05-23
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 108/22 2022-05-23
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 138/22 2022-05-23
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 82/21 2022-05-23
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 985/21 2022-05-23
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 415/20 2022-05-23
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 611/21 2022-05-23
10:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 49/22 2022-05-23
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 282/22 2022-05-23
15:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 99/21 2022-05-23
15:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 372/22 2022-05-23
12:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 301/22 2022-05-23
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 349/21 2022-05-23
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 116/22 2022-05-23
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 576/22 2022-05-23
11:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RC 434/21 2022-05-23
15:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1391/21 2022-05-23
13:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 404/22 2022-05-24
11:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 183/20 2022-05-24
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 15/22 2022-05-24
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1636/21 2022-05-24
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II W 574/22 2022-05-24
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 151/22 2022-05-24
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1051/21 2022-05-24
12:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 73/22 2022-05-24
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 1207/21 2022-05-24
10:15
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 62/22 2022-05-24
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 251/22 2022-05-24
11:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 590/21 2022-05-24
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 246/22 2022-05-24
13:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II Kp 163/22 2022-05-24
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 653/21 2022-05-24
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 216/22 2022-05-24
12:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 120/22 2022-05-24
11:20
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II Kp 217/22 2022-05-24
11:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 474/22 2022-05-24
14:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 1018/20 2022-05-24
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Ko 30/22 2022-05-24
13:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 1155/21 2022-05-24
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 677/22 2022-05-24
15:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II Kp 202/22 2022-05-24
10:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 578/22 2022-05-24
14:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 980/21 2022-05-24
14:45
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1408/21 2022-05-24
13:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV P 16/22 2022-05-24
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 144/22 2022-05-24
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 121/22 2022-05-24
11:40
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II W 632/22 2022-05-24
14:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
IV U 121/22 2022-05-24
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 177/17 2022-05-24
09:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 967/21 2022-05-24
11:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 104/22 2022-05-24
14:20
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II W 662/22 2022-05-24
14:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 679/21 2022-05-24
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1259/21 2022-05-24
10:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 592/22 2022-05-24
14:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 73/21 2022-05-24
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 496/22 2022-05-24
14:15
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II W 619/22 2022-05-24
14:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II W 639/22 2022-05-24
14:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 266/22 2022-05-24
15:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 707/20 2022-05-25
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III RNs 107/22 2022-05-25
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 50/22 2022-05-25
15:35
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 320/22 2022-05-25
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 280/22 2022-05-25
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 41/22 2022-05-25
15:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 40/21 2022-05-25
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV Po 41/22 2022-05-25
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 670/22 2022-05-25
08:55
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 601/21 2022-05-25
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 488/21 2022-05-25
10:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 59/22 2022-05-25
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 307/21 2022-05-25
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 62/22 2022-05-25
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 113/22 2022-05-25
14:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III RC 22/22 2022-05-25
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 94/22 2022-05-25
11:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1781/21 2022-05-25
09:10
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 422/21 2022-05-25
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV U 111/22 2022-05-25
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 22/22 2022-05-25
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 407/21 2022-05-25
14:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 177/22 2022-05-25
14:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 408/21 2022-05-25
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 103/22 2022-05-25
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 867/20 2022-05-25
14:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II Ko 17/22 2022-05-25
14:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 738/21 2022-05-25
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nkd 139/21 2022-05-25
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 473/21 2022-05-25
10:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 150/22 2022-05-25
14:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 654/21 2022-05-25
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV P 10/22 2022-05-25
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 337/22 2022-05-25
15:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 1101/21 2022-05-25
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 24/22 2022-05-25
10:30
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III Nsm 171/22 2022-05-25
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 77/22 2022-05-25
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 354/21 2022-05-25
12:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nkd 100/22 2022-05-25
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 13/22 2022-05-25
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 335/22 2022-05-25
14:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 884/20 2022-05-25
14:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 29/22 2022-05-25
11:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 443/21 2022-05-25
10:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 1022/21 2022-05-25
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 110/21 2022-05-25
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II W 203/21 2022-05-25
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 216/22 2022-05-25
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 142/20 2022-05-25
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 10/22 2022-05-25
14:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 969/19 2022-05-25
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 187/21 2022-05-25
09:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 25/22 2022-05-25
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 2152/19 2022-05-25
12:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GCo 162/21 2022-05-25
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 124/22 2022-05-25
14:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 292/21 2022-05-25
12:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III RC 331/21 2022-05-25
11:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 445/21 2022-05-25
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 802/21 2022-05-25
13:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 73/22 2022-05-25
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 306/21 2022-05-25
10:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 155/20 2022-05-25
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 596/21 2022-05-25
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 283/22 2022-05-25
15:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 657/21 2022-05-25
12:15
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 702/21 2022-05-25
13:45
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV P 148/21 2022-05-25
15:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 977/21 2022-05-25
11:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 39/22 2022-05-25
14:55
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 323/20 2022-05-25
10:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RNs 144/22 2022-05-25
13:40
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 312/22 2022-05-25
15:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 109/22 2022-05-25
10:00
- I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 126/22 2022-05-25
10:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 132/21 2022-05-26
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 938/20 2022-05-26
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 1239/18 2022-05-26
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1336/21 2022-05-26
10:00
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 102/21 2022-05-26
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GCo 7/22 2022-05-26
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 356/20 2022-05-26
11:30
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1489/21 2022-05-26
13:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 207/21 2022-05-26
14:30
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 421/20 2022-05-26
14:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 656/21 2022-05-26
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 247/22 2022-05-26
15:15
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 1580/17 2022-05-26
14:45
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 143/22 2022-05-26
15:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1515/21 2022-05-26
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 247/21 2022-05-26
15:10
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 990/20 2022-05-26
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 292/21 2022-05-26
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 202/21 2022-05-26
13:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 1211/20 2022-05-26
09:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV P 280/21 2022-05-27
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 593/22 2022-05-27
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 547/21 2022-05-27
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 1280/21 2022-05-27
10:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 764/15 2022-05-27
12:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 214/22 2022-05-27
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Co 547/22 2022-05-27
13:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 41/22 2022-05-27
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Co 454/22 2022-05-27
10:00
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
I Co 537/22 2022-05-27
10:30
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
I C 1164/20 2022-05-27
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 566/21 2022-05-27
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 256/21 2022-05-27
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 113/21 2022-05-27
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 1641/20 2022-05-27
13:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1325/21 2022-05-27
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 560/22 2022-05-27
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 698/21 2022-05-27
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 297/20 2022-05-27
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 1083/21 2022-05-27
09:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 187/21 2022-05-27
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Co 371/22 2022-05-27
11:30
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
I Ns 668/22 2022-05-27
09:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1745/21 2022-05-27
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1362/11 2022-05-30
13:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 157/22 2022-05-30
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 150/20 2022-05-30
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 296/20 2022-05-30
15:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 79/22 2022-05-30
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1637/20 2022-05-30
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 52/21 2022-05-30
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 86/22 2022-05-30
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 695/21 2022-05-30
11:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 363/21 2022-05-30
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1149/21 2022-05-30
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 640/22 2022-05-30
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 159/22 2022-05-30
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 126/21 2022-05-30
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RC 92/20 2022-05-30
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 162/21 2022-05-30
15:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 269/22 2022-05-30
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 306/22 2022-05-30
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 143/22 2022-05-30
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 94/22 2022-05-30
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 451/19 2022-05-30
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 415/21 2022-05-30
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 563/21 2022-05-30
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1615/21 2022-05-30
13:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1848/21 2022-05-31
10:20
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 17/22 2022-05-31
12:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 652/21 2022-05-31
15:10
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 237/22 2022-05-31
13:50
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nkd 96/22 2022-05-31
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1579/21 2022-05-31
11:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 240/22 2022-05-31
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 316/22 2022-05-31
15:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 243/22 2022-05-31
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV Po 47/22 2022-05-31
09:10
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RC 91/22 2022-05-31
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nkd 76/22 2022-05-31
12:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 418/22 2022-05-31
15:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV Po 57/22 2022-05-31
10:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RC 65/22 2022-05-31
11:50
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV Po 60/22 2022-05-31
11:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 53/22 2022-05-31
10:10
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nkd 109/22 2022-05-31
12:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV Po 55/22 2022-05-31
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 42/22 2022-05-31
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 235/22 2022-05-31
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 546/20 2022-05-31
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV Po 62/22 2022-05-31
11:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 46/22 2022-05-31
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 696/21 2022-05-31
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 185/22 2022-05-31
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nkd 15/21 2022-05-31
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 439/21 2022-05-31
13:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV Po 52/22 2022-05-31
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1795/21 2022-05-31
12:20
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 158/22 2022-05-31
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1777/21 2022-05-31
13:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 73/22 2022-05-31
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1003/21 2022-05-31
10:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GCo 164/21 2022-05-31
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 5/22 2022-05-31
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV Po 56/22 2022-05-31
10:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 50/22 2022-05-31
09:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 43/22 2022-05-31
08:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 238/22 2022-05-31
14:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 390/21 2022-05-31
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 184/22 2022-05-31
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 189/22 2022-05-31
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GCo 485/22 2022-05-31
14:15
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 582/21 2022-05-31
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV Po 54/22 2022-05-31
10:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 46/22 2022-05-31
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 58/22 2022-05-31
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 183/22 2022-05-31
12:30
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV Po 59/22 2022-05-31
11:10
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 49/22 2022-05-31
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 319/21 2022-05-31
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 373/22 2022-05-31
14:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 945/21 2022-05-31
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 201/21 2022-05-31
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 405/21 2022-05-31
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 445/21 2022-05-31
10:30
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV Po 51/22 2022-05-31
09:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 1472/19 2022-05-31
11:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV Po 61/22 2022-05-31
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 48/22 2022-05-31
09:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1807/21 2022-05-31
13:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 227/21 2022-05-31
10:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1689/21 2022-05-31
11:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV Po 45/22 2022-05-31
08:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nkd 111/22 2022-05-31
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 12/22 2022-05-31
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 417/22 2022-05-31
14:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 441/22 2022-06-01
15:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nkd 271/21 2022-06-01
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 149/22 2022-06-01
11:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1710/21 2022-06-01
10:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Opm 78/17 2022-06-01
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1569/21 2022-06-01
15:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nsm 76/22 2022-06-01
13:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 108/22 2022-06-01
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 361/22 2022-06-01
14:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 803/21 2022-06-01
12:15
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Co 358/22 2022-06-01
09:00
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 169/22 2022-06-01
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 341/22 2022-06-01
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II W 484/22 2022-06-01
14:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 487/22 2022-06-01
14:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 502/22 2022-06-01
15:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1179/21 2022-06-01
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II W 477/22 2022-06-01
14:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 359/22 2022-06-01
14:30
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 338/22 2022-06-01
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 351/22 2022-06-01
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 63/22 2022-06-01
11:30
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1400/21 2022-06-01
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nsm 65/21 2022-06-01
10:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 161/22 2022-06-01
12:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 309/22 2022-06-01
10:30
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 110/22 2022-06-01
12:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 165/22 2022-06-01
11:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 77/22 2022-06-01
10:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 332/22 2022-06-01
12:00
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 126/22 2022-06-01
12:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II W 926/20 2022-06-01
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 308/22 2022-06-01
12:45
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 1399/21 2022-06-01
11:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
IV U 67/22 2022-06-01
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 98/22 2022-06-01
11:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 110/22 2022-06-01
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1465/21 2022-06-01
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 117/22 2022-06-01
12:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 1609/19 2022-06-01
09:30
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 122/22 2022-06-01
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 541/22 2022-06-01
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 341/22 2022-06-01
15:10
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 157/22 2022-06-01
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 777/21 2022-06-01
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 34/22 2022-06-01
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 971/21 2022-06-01
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nsm 695/21 2022-06-01
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 198/21 2022-06-01
13:40
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II Ko 70/21 2022-06-01
14:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 958/21 2022-06-01
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 268/22 2022-06-01
13:10
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1494/21 2022-06-01
11:50
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 971/21 2022-06-01
14:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 828/21 2022-06-01
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 12/22 2022-06-01
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RNs 135/22 2022-06-01
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 82/22 2022-06-01
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 319/22 2022-06-01
12:40
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 262/21 2022-06-01
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 429/21 2022-06-01
12:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 328/22 2022-06-01
15:00
9 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 362/22 2022-06-01
13:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nsm 623/21 2022-06-01
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 795/21 2022-06-01
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 246/21 2022-06-01
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 132/21 2022-06-02
14:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nkd 84/22 2022-06-02
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1102/21 2022-06-02
14:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II W 509/22 2022-06-02
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 210/22 2022-06-02
13:20
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 19/22 2022-06-02
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 425/21 2022-06-02
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 220/21 2022-06-02
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 585/21 2022-06-02
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II W 528/22 2022-06-02
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 177/20 2022-06-02
10:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 2042/18 2022-06-02
13:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 326/21 2022-06-02
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 123/22 2022-06-02
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 534/22 2022-06-02
14:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1636/21 2022-06-02
14:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 298/21 2022-06-02
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 410/19 2022-06-02
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 844/20 2022-06-02
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RNs 56/22 2022-06-02
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 545/22 2022-06-02
15:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 308/21 2022-06-02
12:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 514/20 2022-06-02
14:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nkd 99/22 2022-06-02
12:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 714/21 2022-06-02
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 487/21 2022-06-02
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 295/21 2022-06-02
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RNs 38/22 2022-06-02
14:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 1/22 2022-06-02
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RC 54/22 2022-06-02
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II W 533/22 2022-06-02
14:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 25/21 2022-06-02
14:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV U 50/20 2022-06-02
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nkd 89/22 2022-06-02
11:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 24/22 2022-06-02
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 220/21 2022-06-02
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 46/22 2022-06-02
14:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II Kp 164/22 2022-06-02
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 175/22 2022-06-02
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 957/20 2022-06-02
10:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 62/22 2022-06-02
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 659/21 2022-06-02
15:10
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 125/22 2022-06-02
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RNs 23/22 2022-06-02
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 351/21 2022-06-02
13:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II W 521/22 2022-06-02
13:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 257/21 2022-06-02
11:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II W 537/22 2022-06-02
14:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 181/22 2022-06-02
13:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1177/21 2022-06-03
12:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1301/21 2022-06-03
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 131/22 2022-06-03
09:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 395/22 2022-06-03
14:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 582/22 2022-06-03
15:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 66/22 2022-06-03
12:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 974/20 2022-06-03
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 1241/17 2022-06-03
13:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 76/22 2022-06-03
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 823/21 2022-06-03
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 631/21 2022-06-03
11:10
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 273/22 2022-06-03
14:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1063/18 2022-06-03
11:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 419/21 2022-06-03
10:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 1377/21 2022-06-03
10:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 977/20 2022-06-03
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 167/22 2022-06-03
14:20
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 91/22 2022-06-03
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 600/21 2022-06-03
11:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II W 506/21 2022-06-03
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1211/21 2022-06-03
11:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 305/22 2022-06-03
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 35/22 2022-06-03
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1217/21 2022-06-03
12:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 207/22 2022-06-03
13:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 99/22 2022-06-03
12:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 734/20 2022-06-03
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 665/21 2022-06-03
12:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 995/21 2022-06-03
14:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 700/21 2022-06-03
14:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 363/22 2022-06-03
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 651/22 2022-06-03
14:45
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 30/16 2022-06-03
13:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1618/21 2022-06-03
11:15
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 134/22 2022-06-06
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 633/21 2022-06-06
14:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 451/22 2022-06-06
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nkd 26/22 2022-06-06
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1586/21 2022-06-06
13:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV P 201/20 2022-06-06
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1605/21 2022-06-06
10:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nkd 70/22 2022-06-06
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 79/22 2022-06-06
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1352/21 2022-06-06
15:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nkd 62/22 2022-06-06
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 305/22 2022-06-06
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 522/22 2022-06-06
12:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 714/21 2022-06-06
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 309/22 2022-06-06
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1302/21 2022-06-06
11:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RNs 117/22 2022-06-06
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 76/22 2022-06-06
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 160/21 2022-06-06
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 544/21 2022-06-06
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 532/22 2022-06-06
13:10
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV P 25/22 2022-06-06
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 448/22 2022-06-06
12:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nkd 124/22 2022-06-06
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 269/21 2022-06-06
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 236/22 2022-06-06
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 37/22 2022-06-06
14:10
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 520/22 2022-06-06
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 445/22 2022-06-07
11:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 291/21 2022-06-07
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 343/22 2022-06-07
11:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 661/21 2022-06-07
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 461/21 2022-06-07
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 787/21 2022-06-07
14:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 470/19 2022-06-07
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RNs 243/21 2022-06-07
13:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 246/22 2022-06-07
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 290/22 2022-06-07
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 625/21 2022-06-07
13:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 116/22 2022-06-07
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 1511/21 2022-06-07
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 84/22 2022-06-07
10:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II W 318/21 2022-06-07
13:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 60/22 2022-06-07
11:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 1043/21 2022-06-07
12:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 209/21 2022-06-07
14:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 141/22 2022-06-07
10:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 99/22 2022-06-07
12:20
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 459/21 2022-06-07
10:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 48/22 2022-06-07
13:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 222/22 2022-06-07
14:20
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II Kp 123/22 2022-06-07
14:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 254/22 2022-06-07
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1281/21 2022-06-07
13:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 331/22 2022-06-07
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 864/17 2022-06-07
10:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 137/22 2022-06-07
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Opm 33/16 2022-06-07
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nkd 65/22 2022-06-07
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 2122/19 2022-06-07
09:00
7 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 449/22 2022-06-07
11:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 158/22 2022-06-07
11:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 130/21 2022-06-07
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 70/22 2022-06-07
12:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 1657/20 2022-06-07
08:30
- I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 818/20 2022-06-07
13:20
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III RCo 15/22 2022-06-07
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1054/21 2022-06-07
08:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 353/22 2022-06-07
12:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 1813/18 2022-06-07
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 291/21 2022-06-07
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1220/20 2022-06-07
15:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 306/21 2022-06-07
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RC 424/21 2022-06-07
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nkd 126/22 2022-06-07
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 307/22 2022-06-08
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 201/21 2022-06-08
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 328/22 2022-06-08
11:30
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 115/22 2022-06-08
14:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1089/18 2022-06-08
09:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 71/22 2022-06-08
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1775/21 2022-06-08
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 22/22 2022-06-08
09:00
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Duk-Majewska
IV P 196/21 2022-06-08
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 472/22 2022-06-08
11:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 1381/21 2022-06-08
11:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RC 106/22 2022-06-08
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 432/22 2022-06-08
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 1449/21 2022-06-08
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 844/21 2022-06-08
10:00
- I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 1310/21 2022-06-08
11:00
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Co 320/22 2022-06-08
10:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nsm 658/20 2022-06-08
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1267/21 2022-06-08
10:30
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 769/20 2022-06-08
09:00
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1685/21 2022-06-08
12:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 250/22 2022-06-08
13:40
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 857/21 2022-06-08
14:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 195/21 2022-06-08
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 52/22 2022-06-08
09:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 372/22 2022-06-08
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 175/20 2022-06-08
14:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RC 95/22 2022-06-08
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 199/21 2022-06-08
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 155/22 2022-06-08
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II W 21/22 2022-06-08
10:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II W 244/21 2022-06-08
13:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 92/22 2022-06-08
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II Kp 283/22 2022-06-08
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 200/21 2022-06-08
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 246/22 2022-06-08
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 13/22 2022-06-08
10:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III RNs 149/22 2022-06-08
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 525/21 2022-06-08
12:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III Nsm 288/20 2022-06-08
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 202/21 2022-06-08
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 108/22 2022-06-08
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1667/21 2022-06-08
13:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 247/22 2022-06-08
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 602/22 2022-06-08
12:20
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 344/22 2022-06-08
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1991/18 2022-06-09
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 150/21 2022-06-09
12:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RNs 204/21 2022-06-09
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 799/19 2022-06-09
14:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 816/21 2022-06-09
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 904/21 2022-06-09
13:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 421/22 2022-06-09
10:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 308/22 2022-06-09
13:40
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1149/21 2022-06-09
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Co 1135/18 2022-06-09
10:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 597/21 2022-06-09
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 289/22 2022-06-09
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RNs 344/21 2022-06-09
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RNs 314/21 2022-06-09
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 946/20 2022-06-09
13:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1308/21 2022-06-09
13:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 420/22 2022-06-09
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 882/20 2022-06-09
13:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 688/21 2022-06-09
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II Ko 11/22 2022-06-09
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Co 1240/19 2022-06-09
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 206/22 2022-06-09
14:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 1345/18 2022-06-09
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 367/22 2022-06-09
15:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 1015/20 2022-06-09
14:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 64/22 2022-06-09
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1178/21 2022-06-09
11:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 166/21 2022-06-09
12:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 202/22 2022-06-09
11:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1374/21 2022-06-09
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 299/22 2022-06-09
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 311/22 2022-06-09
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 302/22 2022-06-09
13:20
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 12/22 2022-06-09
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 413/22 2022-06-09
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 673/21 2022-06-09
10:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 1022/21 2022-06-09
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 398/21 2022-06-09
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 108/22 2022-06-09
11:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 1054/19 2022-06-09
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 16/22 2022-06-09
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 106/20 2022-06-09
14:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 706/21 2022-06-10
14:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 1600/21 2022-06-10
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1495/21 2022-06-10
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Co 936/17 2022-06-10
09:00
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
I Ns 1326/19 2022-06-10
09:10
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 319/21 2022-06-10
11:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Co 489/22 2022-06-10
12:30
- I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
V GC 697/21 2022-06-10
09:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 205/22 2022-06-10
13:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Co 490/22 2022-06-10
12:50
- I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
II K 711/20 2022-06-10
15:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1023/21 2022-06-10
09:50
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 130/22 2022-06-10
12:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1770/21 2022-06-10
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Co 1311/22 2022-06-10
10:00
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
II K 1314/21 2022-06-10
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 219/22 2022-06-10
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 57/22 2022-06-10
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1760/21 2022-06-10
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1387/21 2022-06-10
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II Kp 265/22 2022-06-10
10:45
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 736/21 2022-06-10
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1225/21 2022-06-10
10:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1757/21 2022-06-10
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 814/21 2022-06-10
10:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 210/21 2022-06-10
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 94/20 2022-06-10
11:20
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 30/22 2022-06-13
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 9/22 2022-06-13
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 31/22 2022-06-13
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 295/20 2022-06-13
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 141/22 2022-06-14
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 245/21 2022-06-14
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 24/22 2022-06-14
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 70/21 2022-06-14
08:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 68/21 2022-06-14
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 11/22 2022-06-15
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 61/22 2022-06-15
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 271/21 2022-06-15
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 197/21 2022-06-21
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 64/22 2022-06-22
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 7/22 2022-08-17
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Krzysztof Pawlukowski
do góry