Sąd Rejonowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

616
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
III RC 496/23 2024-05-20
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 237/24 2024-05-20
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 564/23 2024-05-20
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1312/23 2024-05-20
13:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RC 414/23 2024-05-20
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 670/22 2024-05-20
14:45
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
III Nkd 97/23 2024-05-20
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 281/24 2024-05-20
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 875/23 2024-05-20
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 148/24 2024-05-20
11:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RC 505/23 2024-05-20
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 266/23 2024-05-20
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 371/23 2024-05-20
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 696/23 2024-05-20
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
V GC 870/23 2024-05-20
08:00
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
II W 379/24 2024-05-20
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1310/22 2024-05-20
09:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 870/23 2024-05-20
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 515/22 2024-05-20
11:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RNs 84/24 2024-05-20
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 267/24 2024-05-20
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 277/24 2024-05-20
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 286/24 2024-05-20
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 832/23 2024-05-20
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
II K 279/24 2024-05-20
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 304/19 2024-05-21
10:30
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 345/23 2024-05-21
08:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1530/22 2024-05-21
10:00
12 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 48/21 2024-05-21
09:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 879/23 2024-05-21
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GCo 820/24 2024-05-21
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III Nsm 136/24 2024-05-21
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
III RNs 174/24 2024-05-21
15:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I Ns 283/24 2024-05-21
12:20
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 179/24 2024-05-21
10:00
12 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 291/23 2024-05-21
09:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 115/24 2024-05-21
12:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nkd 140/23 2024-05-21
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 75/24 2024-05-21
13:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I Ns 1213/23 2024-05-21
15:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 275/23 2024-05-21
15:15
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 61/24 2024-05-21
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II Kp 292/24 2024-05-21
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 434/21 2024-05-21
12:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nkd 152/23 2024-05-21
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 660/23 2024-05-21
11:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 650/23 2024-05-21
09:30
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 833/23 2024-05-21
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1314/23 2024-05-21
15:10
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 514/23 2024-05-21
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 159/24 2024-05-21
12:30
12 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 1353/23 2024-05-21
14:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Co 411/24 2024-05-21
14:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1314/23 2024-05-21
13:30
12 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 813/23 2024-05-21
14:15
12 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 330/23 2024-05-21
10:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1382/23 2024-05-21
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 14/24 2024-05-21
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1362/23 2024-05-21
09:00
12 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 631/23 2024-05-21
11:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 4/24 2024-05-21
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 434/23 2024-05-21
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 864/17 2024-05-21
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 224/24 2024-05-21
08:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 141/24 2024-05-21
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I C 1303/23 2024-05-21
14:30
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 495/23 2024-05-21
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RNs 146/24 2024-05-21
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I C 802/23 2024-05-21
13:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 1/24 2024-05-21
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1202/22 2024-05-21
09:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 374/23 2024-05-21
11:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 340/24 2024-05-22
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 386/24 2024-05-22
14:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 310/22 2024-05-22
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 182/24 2024-05-22
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 300/24 2024-05-22
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 313/24 2024-05-22
09:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 676/23 2024-05-22
15:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
III Nsm 802/23 2024-05-22
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 704/23 2024-05-22
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II Ko 27/24 2024-05-22
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1360/23 2024-05-22
11:20
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III RNs 161/24 2024-05-22
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1144/23 2024-05-22
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 663/23 2024-05-22
15:05
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
III Nsm 581/23 2024-05-22
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 189/24 2024-05-22
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV U 36/24 2024-05-22
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 74/24 2024-05-22
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III RC 461/23 2024-05-22
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1411/23 2024-05-22
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 285/23 2024-05-22
13:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 1351/23 2024-05-22
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II Kp 157/24 2024-05-22
10:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1402/19 2024-05-22
12:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 183/24 2024-05-22
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 698/23 2024-05-22
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1370/23 2024-05-22
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 333/21 2024-05-22
10:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 157/24 2024-05-22
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 81/24 2024-05-22
14:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 136/24 2024-05-22
12:30
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 309/24 2024-05-22
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 475/22 2024-05-22
09:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 161/24 2024-05-22
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 549/21 2024-05-22
09:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 2590/17 2024-05-22
15:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 307/24 2024-05-22
09:25
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 69/21 2024-05-22
15:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RC 509/22 2024-05-22
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1398/23 2024-05-22
13:10
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RC 359/23 2024-05-22
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 985/21 2024-05-22
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II Kp 213/24 2024-05-22
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RNs 71/24 2024-05-22
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 264/24 2024-05-22
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 229/24 2024-05-22
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV U 38/24 2024-05-22
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 199/24 2024-05-22
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1276/23 2024-05-22
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 234/24 2024-05-23
13:00
11 II Wydział Karny Milena Świderska
III RC 432/23 2024-05-23
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 491/23 2024-05-23
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 923/23 2024-05-23
11:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 205/24 2024-05-23
15:00
11 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 375/23 2024-05-23
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV P 236/24 2024-05-23
08:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RC 60/23 2024-05-23
10:10
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 788/23 2024-05-23
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1211/20 2024-05-23
09:15
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 887/23 2024-05-23
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 626/18 2024-05-23
12:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
III RNs 523/23 2024-05-23
14:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 530/23 2024-05-23
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RCo 20/24 2024-05-23
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 237/24 2024-05-23
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 886/23 2024-05-23
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 518/24 2024-05-23
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RC 58/23 2024-05-23
14:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II Kp 114/24 2024-05-23
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 289/21 2024-05-23
09:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II Kp 91/24 2024-05-23
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 450/24 2024-05-23
13:45
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1400/23 2024-05-23
10:00
11 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 788/23 2024-05-23
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 728/23 2024-05-23
11:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II Kp 83/24 2024-05-23
15:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nkd 269/23 2024-05-23
13:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II Kp 48/24 2024-05-23
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RNs 531/23 2024-05-23
14:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RCo 90/23 2024-05-23
08:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 588/23 2024-05-23
14:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 741/23 2024-05-23
12:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 842/23 2024-05-23
11:00
11 II Wydział Karny Milena Świderska
IV P 124/24 2024-05-23
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RC 267/23 2024-05-23
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 171/23 2024-05-23
15:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II Kp 101/24 2024-05-23
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nkd 248/23 2024-05-23
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 110/24 2024-05-23
14:00
11 II Wydział Karny Milena Świderska
V GC 751/23 2024-05-23
10:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 209/24 2024-05-23
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RC 438/23 2024-05-23
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 1421/23 2024-05-23
09:00
11 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 167/24 2024-05-23
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 262/23 2024-05-23
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RNs 79/24 2024-05-23
08:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 421/23 2024-05-23
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nkd 48/24 2024-05-23
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II Kp 127/24 2024-05-23
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II Kp 111/24 2024-05-23
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II Kp 75/24 2024-05-23
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1400/23 2024-05-23
08:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 963/23 2024-05-23
12:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 97/24 2024-05-23
14:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 585/22 2024-05-24
09:30
- I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RNs 61/24 2024-05-24
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II K 72/24 2024-05-24
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 563/24 2024-05-24
14:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1325/23 2024-05-24
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 239/24 2024-05-24
10:00
14 II Wydział Karny Milena Świderska
V GC 5/24 2024-05-24
14:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
II K 30/24 2024-05-24
15:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 58/24 2024-05-24
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 733/23 2024-05-24
12:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 1378/23 2024-05-24
09:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 441/24 2024-05-24
13:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 78/24 2024-05-24
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II Ko 24/24 2024-05-24
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 99/24 2024-05-24
14:30
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
II Kp 239/24 2024-05-24
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1396/23 2024-05-24
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RC 47/24 2024-05-24
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
V GC 190/24 2024-05-24
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II W 81/24 2024-05-24
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II Ko 261/23 2024-05-24
14:30
14 II Wydział Karny Milena Świderska
V GC 640/22 2024-05-24
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
II K 1391/23 2024-05-24
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 275/24 2024-05-24
14:40
- I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Co 894/23 2024-05-24
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 91/24 2024-05-24
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II K 171/24 2024-05-24
14:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 335/24 2024-05-24
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 273/24 2024-05-24
12:00
14 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 332/24 2024-05-24
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 283/24 2024-05-24
13:00
14 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 321/24 2024-05-24
11:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 445/24 2024-05-24
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RNs 159/24 2024-05-24
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II Ko 32/24 2024-05-24
14:00
14 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1474/22 2024-05-24
14:00
14 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 110/24 2024-05-24
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1415/23 2024-05-24
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 107/24 2024-05-24
09:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 797/23 2024-05-24
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II Ko 10/24 2024-05-24
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RC 97/24 2024-05-24
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
V GC 40/23 2024-05-24
15:10
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
II Kp 249/24 2024-05-24
12:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 133/24 2024-05-24
14:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1472/23 2024-05-24
12:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 96/24 2024-05-24
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II W 179/24 2024-05-24
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 167/24 2024-05-24
14:05
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II W 752/23 2024-05-24
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1026/20 2024-05-24
15:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II W 180/24 2024-05-24
10:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1364/18 2024-05-24
09:30
8 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 322/23 2024-05-24
11:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II Ko 38/24 2024-05-24
12:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 640/23 2024-05-24
12:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 76/24 2024-05-24
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II K 1407/23 2024-05-24
09:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 852/23 2024-05-24
10:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
V GC 698/23 2024-05-24
15:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
V GC 812/23 2024-05-24
09:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 835/23 2024-05-24
10:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1318/23 2024-05-24
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1410/23 2024-05-27
09:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 414/24 2024-05-27
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 133/23 2024-05-27
15:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 283/23 2024-05-27
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
III RNs 196/24 2024-05-27
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 339/22 2024-05-27
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 582/24 2024-05-27
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 1266/23 2024-05-27
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RNs 165/24 2024-05-27
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 350/24 2024-05-27
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 893/23 2024-05-27
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 149/24 2024-05-27
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RNs 194/24 2024-05-27
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 135/24 2024-05-27
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 631/23 2024-05-27
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 87/22 2024-05-27
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 144/24 2024-05-27
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 820/23 2024-05-27
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
V GC 702/23 2024-05-27
15:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
V GC 615/22 2024-05-27
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
IV P 174/24 2024-05-27
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1421/23 2024-05-27
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 15/23 2024-05-27
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
IV U 71/24 2024-05-27
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1548/23 2024-05-27
12:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Opm 18/16 2024-05-27
14:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 803/23 2024-05-27
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
IV P 193/23 2024-05-27
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 201/24 2024-05-27
14:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 121/23 2024-05-27
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 127/24 2024-05-27
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 666/22 2024-05-28
11:20
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 482/24 2024-05-28
14:50
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 721/23 2024-05-28
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Co 313/24 2024-05-28
08:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 1452/20 2024-05-28
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nmo 163/24 2024-05-28
08:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
V GC 753/23 2024-05-28
10:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 283/23 2024-05-28
12:30
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 1334/23 2024-05-28
14:30
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1029/19 2024-05-28
09:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 90/24 2024-05-28
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I Ns 392/22 2024-05-28
10:20
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nkd 44/24 2024-05-28
13:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I Ns 302/24 2024-05-28
09:20
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 1133/20 2024-05-28
08:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 172/24 2024-05-28
14:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I Ns 1652/22 2024-05-28
15:00
- I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 163/24 2024-05-28
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
V GC 466/23 2024-05-28
11:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1106/23 2024-05-28
09:20
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 1026/23 2024-05-28
14:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 255/24 2024-05-28
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II Kp 275/24 2024-05-28
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 323/22 2024-05-28
15:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 1433/23 2024-05-28
12:20
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 89/24 2024-05-28
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
III RC 73/24 2024-05-28
12:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I Ns 1533/23 2024-05-28
13:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 857/23 2024-05-28
09:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 58/24 2024-05-28
13:45
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 982/22 2024-05-28
15:10
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 900/21 2024-05-28
13:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 108/24 2024-05-29
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 280/24 2024-05-29
14:30
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 9/23 2024-05-29
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 226/24 2024-05-29
09:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 754/23 2024-05-29
11:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 107/22 2024-05-29
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 367/24 2024-05-29
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 110/24 2024-05-29
13:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 381/24 2024-05-29
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 61/24 2024-05-29
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
I C 289/23 2024-05-29
11:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 359/24 2024-05-29
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1350/22 2024-05-29
15:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RC 28/24 2024-05-29
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 328/17 2024-05-29
14:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 68/23 2024-05-29
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 307/24 2024-05-29
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1385/23 2024-05-29
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 51/24 2024-05-29
09:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1283/23 2024-05-29
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 863/23 2024-05-29
12:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV U 100/24 2024-05-29
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 148/24 2024-05-29
10:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 1212/23 2024-05-29
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 47/23 2024-05-29
10:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
III RC 357/23 2024-05-29
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 374/24 2024-05-29
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 356/24 2024-05-29
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1401/23 2024-05-29
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 49/23 2024-05-29
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 1196/18 2024-05-29
09:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 251/19 2024-05-29
12:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 516/23 2024-05-29
09:20
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 246/24 2024-05-29
13:50
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RNs 44/24 2024-05-29
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 210/23 2024-05-29
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 116/24 2024-05-29
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 59/23 2024-05-29
10:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 1332/23 2024-05-29
15:10
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1567/23 2024-05-29
13:20
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 574/24 2024-05-29
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 557/22 2024-05-29
13:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
III Nsm 18/24 2024-05-29
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 589/24 2024-05-29
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1418/23 2024-05-29
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 186/24 2024-05-29
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 578/24 2024-05-29
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 395/24 2024-05-29
12:40
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 600/24 2024-05-29
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nkd 182/23 2024-05-29
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 793/23 2024-05-29
10:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III Nsm 188/24 2024-05-29
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 602/24 2024-05-29
09:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 244/24 2024-05-29
09:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 147/24 2024-05-29
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Co 52/24 2024-05-29
12:55
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 579/24 2024-05-29
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 229/24 2024-05-29
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 405/24 2024-05-31
15:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 470/24 2024-05-31
14:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 649/23 2024-05-31
10:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
I Ns 454/24 2024-05-31
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 659/23 2024-05-31
14:30
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
II K 357/24 2024-05-31
13:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 634/24 2024-05-31
12:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 1471/23 2024-05-31
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 3015/14 2024-05-31
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 463/23 2024-05-31
11:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
V GCo 269/24 2024-05-31
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
I Ns 1636/23 2024-05-31
13:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 626/24 2024-05-31
08:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 616/24 2024-05-31
11:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 627/24 2024-05-31
09:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 91/24 2024-05-31
09:20
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 501/24 2024-05-31
12:15
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 61/24 2024-05-31
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 617/24 2024-05-31
10:00
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
IV U 107/24 2024-06-03
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 99/24 2024-06-03
13:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 59/23 2024-06-03
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 253/23 2024-06-03
09:20
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II Kp 277/24 2024-06-03
11:00
nieb pok. II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 285/24 2024-06-03
11:30
nieb pok. II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 473/24 2024-06-03
09:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II Kp 286/24 2024-06-03
12:00
nieb pok. II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 362/23 2024-06-03
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 30/24 2024-06-03
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 145/23 2024-06-03
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 282/23 2024-06-03
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 308/22 2024-06-03
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 124/24 2024-06-03
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 393/22 2024-06-03
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 184/24 2024-06-03
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1135/23 2024-06-03
10:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 635/23 2024-06-03
10:00
3 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
IV P 27/23 2024-06-03
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 499/24 2024-06-03
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1434/23 2024-06-03
11:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 799/23 2024-06-03
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 723/23 2024-06-03
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
III Nkd 18/24 2024-06-04
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 422/24 2024-06-04
11:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 258/24 2024-06-04
11:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 316/21 2024-06-04
08:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II Kp 236/24 2024-06-04
10:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 948/23 2024-06-04
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 399/23 2024-06-04
08:50
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 363/22 2024-06-04
13:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II Kp 70/24 2024-06-04
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 1325/23 2024-06-04
14:15
15 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
II K 851/23 2024-06-04
12:30
15 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
II K 210/24 2024-06-04
13:20
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 576/24 2024-06-04
12:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III Nsm 280/23 2024-06-04
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I Ns 289/24 2024-06-04
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 797/23 2024-06-04
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 47/24 2024-06-04
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 347/24 2024-06-04
10:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III Nsm 222/24 2024-06-04
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
I C 1142/23 2024-06-04
12:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RNs 449/23 2024-06-04
14:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 837/23 2024-06-04
12:00
15 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
II K 317/23 2024-06-04
13:30
15 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
I C 16/23 2024-06-04
14:30
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 332/23 2024-06-04
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 669/23 2024-06-04
14:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 687/23 2024-06-04
12:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 1369/23 2024-06-04
09:00
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II Kp 167/24 2024-06-04
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 481/23 2024-06-04
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 139/24 2024-06-04
10:55
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II K 1427/22 2024-06-04
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 223/22 2024-06-04
10:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 360/24 2024-06-04
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 1395/22 2024-06-04
11:30
15 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
III Nkd 78/24 2024-06-04
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
II K 86/24 2024-06-04
10:00
15 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
III Nsm 836/23 2024-06-04
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 302/23 2024-06-04
15:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 680/23 2024-06-04
09:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 664/23 2024-06-04
13:30
7 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RNs 166/24 2024-06-04
10:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
III RNs 256/23 2024-06-04
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 711/23 2024-06-04
09:00
15 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
III Nsm 170/24 2024-06-04
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Świerczewski
III RC 1/24 2024-06-05
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 85/24 2024-06-05
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 518/23 2024-06-05
09:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 865/23 2024-06-05
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 54/24 2024-06-05
09:15
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nsm 16/24 2024-06-05
13:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 123/23 2024-06-05
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 213/24 2024-06-05
11:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II Kp 272/24 2024-06-05
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 466/24 2024-06-05
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 93/22 2024-06-05
10:00
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 333/24 2024-06-05
09:20
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 1143/23 2024-06-05
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 251/24 2024-06-05
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1697/22 2024-06-05
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 174/23 2024-06-05
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nkd 247/23 2024-06-05
08:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 338/24 2024-06-05
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 1455/23 2024-06-05
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 312/24 2024-06-05
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 84/24 2024-06-05
11:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 203/23 2024-06-05
10:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II Ko 20/24 2024-06-05
11:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 413/21 2024-06-05
10:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 1420/22 2024-06-05
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 50/24 2024-06-05
10:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 20/24 2024-06-05
11:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 855/23 2024-06-05
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 1317/23 2024-06-05
13:20
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Ko 33/24 2024-06-05
12:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 172/23 2024-06-05
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nkd 12/24 2024-06-05
12:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 119/24 2024-06-05
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 294/24 2024-06-05
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 6/24 2024-06-05
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 338/23 2024-06-05
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 82/24 2024-06-05
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 164/24 2024-06-05
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 701/23 2024-06-05
12:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 1415/23 2024-06-05
10:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 393/24 2024-06-05
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 82/24 2024-06-05
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nw 59/23 2024-06-05
08:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 129/24 2024-06-05
13:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 880/23 2024-06-05
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nkd 23/24 2024-06-05
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 2/22 2024-06-05
14:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 393/24 2024-06-05
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1429/23 2024-06-05
11:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 1472/23 2024-06-05
11:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 185/23 2024-06-05
11:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 484/23 2024-06-05
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 576/23 2024-06-05
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 98/23 2024-06-05
12:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 164/24 2024-06-05
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1264/23 2024-06-06
10:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 455/23 2024-06-06
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 1182/23 2024-06-06
12:15
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 1275/23 2024-06-06
14:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 428/23 2024-06-06
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1680/23 2024-06-06
11:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 786/23 2024-06-06
15:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 50/23 2024-06-06
11:00
12 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
II W 1098/23 2024-06-06
10:30
11 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 1625/23 2024-06-06
13:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 513/23 2024-06-06
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 73/24 2024-06-06
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 460/23 2024-06-06
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 223/23 2024-06-06
09:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 413/23 2024-06-06
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 431/23 2024-06-06
12:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 723/23 2024-06-06
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 1000/22 2024-06-06
14:05
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 832/23 2024-06-06
14:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 115/24 2024-06-06
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 269/23 2024-06-06
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 957/23 2024-06-06
11:30
11 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 511/23 2024-06-06
14:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1378/22 2024-06-06
11:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 757/23 2024-06-06
08:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 518/23 2024-06-06
15:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GCo 19/24 2024-06-06
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 554/23 2024-06-06
14:15
12 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
III RC 311/23 2024-06-06
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II W 303/23 2024-06-06
14:40
12 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
III RC 316/23 2024-06-06
09:25
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II Kp 229/24 2024-06-06
14:30
11 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 348/24 2024-06-06
11:15
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 7/24 2024-06-06
15:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 778/23 2024-06-06
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 592/21 2024-06-06
10:15
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 212/24 2024-06-06
14:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II Kp 178/24 2024-06-06
09:00
11 II Wydział Karny Milena Świderska
III RC 279/23 2024-06-06
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 280/24 2024-06-06
09:30
11 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 1203/23 2024-06-06
11:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nkd 11/24 2024-06-06
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1252/23 2024-06-06
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 632/23 2024-06-06
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 634/23 2024-06-06
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1402/23 2024-06-06
10:00
12 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
III RNs 514/23 2024-06-06
10:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 969/23 2024-06-06
08:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 282/23 2024-06-06
14:15
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GCo 526/24 2024-06-06
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 270/24 2024-06-06
14:00
11 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 31/24 2024-06-06
09:00
12 II Wydział Karny Krzysztof Małocha
I C 647/23 2024-06-06
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RNs 278/23 2024-06-06
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 50/24 2024-06-06
14:45
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 579/24 2024-06-06
08:20
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 1353/22 2024-06-07
11:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 157/24 2024-06-07
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 425/23 2024-06-07
13:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 992/23 2024-06-07
11:00
14 II Wydział Karny Milena Świderska
II W 1216/23 2024-06-07
13:30
14 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 400/24 2024-06-07
12:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1572/23 2024-06-07
09:50
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 1381/23 2024-06-07
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 276/24 2024-06-07
13:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 220/24 2024-06-07
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 194/24 2024-06-07
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 308/23 2024-06-07
10:20
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 292/24 2024-06-07
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 300/22 2024-06-07
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 335/24 2024-06-07
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 302/19 2024-06-07
08:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Co 1358/23 2024-06-07
09:00
- I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
V GC 804/23 2024-06-07
11:30
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
I Ns 266/23 2024-06-07
11:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 235/24 2024-06-07
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Co 152/23 2024-06-07
13:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 175/24 2024-06-07
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 85/24 2024-06-07
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 1545/22 2024-06-07
14:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Ko 28/24 2024-06-07
13:00
14 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 467/24 2024-06-07
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 1398/16 2024-06-07
12:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 656/23 2024-06-07
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Aleksandra Szczygielska
IV P 94/23 2024-06-10
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 116/23 2024-06-10
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 126/23 2024-06-12
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 200/24 2024-06-12
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 112/24 2024-06-12
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 208/23 2024-06-17
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 42/24 2024-06-17
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 222/23 2024-06-17
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 30/24 2024-06-17
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 152/24 2024-06-18
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 215/24 2024-06-18
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 81/24 2024-06-19
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 246/23 2024-06-19
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 123/23 2024-06-19
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 130/24 2024-06-19
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 132/24 2024-06-24
14:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 129/23 2024-06-24
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 223/23 2024-06-24
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 127/24 2024-06-24
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 96/24 2024-06-25
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 182/23 2024-06-26
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 144/24 2024-06-26
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 225/24 2024-06-26
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 111/24 2024-06-27
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 140/23 2024-07-01
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 207/24 2024-07-01
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 38/24 2024-07-03
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 149/24 2024-07-03
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 163/24 2024-07-08
09:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV Po 32/24 2024-07-24
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
do góry