Sąd Rejonowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

733
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
III Nsm 497/21 2021-10-26
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 746/21 2021-11-03
12:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 20/21 2021-11-22
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1127/21 2021-10-27
14:20
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 970/20 2021-10-28
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 202/21 2021-11-04
13:50
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 80/21 2021-11-04
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1135/21 2021-10-25
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 1801/18 2021-10-25
12:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1126/21 2021-10-27
14:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 291/21 2021-11-08
14:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 427/21 2021-10-29
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV P 82/21 2022-01-12
10:30
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 120/21 2021-11-10
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 175/21 2021-11-23
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 868/21 2021-10-28
09:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 145/21 2021-10-28
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 228/21 2021-11-10
11:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 416/21 2021-11-10
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 598/21 2021-10-27
12:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 647/21 2021-10-26
14:45
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 969/20 2021-11-10
12:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 594/19 2021-11-12
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 414/21 2021-11-10
13:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 274/20 2021-10-26
14:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1135/21 2021-10-29
09:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1316/20 2021-11-09
10:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 540/21 2021-11-09
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 90/21 2021-10-27
11:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 133/21 2021-11-10
11:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III RC 43/21 2021-11-04
15:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV P 29/21 2021-12-20
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 254/20 2021-11-05
15:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 534/20 2021-10-26
10:00
9 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 997/21 2021-11-05
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 466/21 2021-10-26
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 407/21 2021-11-10
15:10
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 287/21 2021-11-10
15:20
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1653/20 2021-11-09
15:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 1730/19 2021-10-28
14:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 657/21 2021-10-27
15:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 1047/21 2021-10-27
15:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 360/21 2021-12-08
14:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1021/20 2021-10-26
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GCo 133/21 2021-10-26
14:30
9 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 1152/21 2021-11-12
11:45
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1147/21 2021-11-03
09:40
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 357/21 2021-10-29
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV P 155/21 2021-11-29
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 17/20 2021-11-04
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 699/21 2021-11-05
12:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 924/20 2021-10-27
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 116/21 2021-10-26
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II W 1252/21 2021-10-26
11:10
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 569/21 2021-11-03
12:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 947/21 2021-10-29
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 115/21 2021-11-08
14:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 266/21 2021-11-08
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 126/20 2021-11-02
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 383/21 2021-11-03
12:40
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nsm 593/21 2021-11-09
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1159/21 2021-10-29
11:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 470/19 2021-11-04
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 811/20 2021-11-10
15:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 570/21 2021-11-03
11:40
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 277/21 2021-10-29
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 1051/21 2021-10-27
12:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 455/21 2021-11-08
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 251/21 2021-10-25
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1210/21 2021-11-09
11:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
IV U 191/21 2021-10-25
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 356/20 2021-10-28
10:00
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 110/21 2021-11-22
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 245/21 2021-10-26
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 1078/21 2021-10-27
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 66/21 2021-11-05
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 1539/20 2021-11-09
12:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 967/20 2021-11-05
13:45
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II W 464/21 2021-10-27
12:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 488/21 2021-10-26
12:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 322/21 2021-10-25
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 23/21 2021-11-10
14:50
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 814/21 2021-10-27
14:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1113/21 2021-11-03
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 520/21 2021-11-05
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1260/21 2021-10-26
10:40
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 580/21 2021-11-05
13:15
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 145/21 2021-11-08
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II W 1273/21 2021-10-26
14:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
IV U 324/21 2021-12-01
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 738/21 2021-11-10
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RNs 332/21 2021-10-26
15:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 945/20 2021-11-08
11:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 634/21 2021-10-25
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 322/21 2021-10-26
09:00
9 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 1288/21 2021-11-09
12:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 962/20 2021-11-02
15:20
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 182/20 2021-10-28
15:10
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1157/20 2021-10-27
12:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 1039/20 2021-10-26
13:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 698/21 2021-10-29
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 758/20 2021-11-08
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 391/21 2021-11-05
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 373/20 2021-11-08
09:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 881/21 2021-11-12
14:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 299/20 2021-12-20
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 175/21 2021-10-28
11:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 171/21 2021-11-10
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1092/21 2021-11-10
13:50
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 31/21 2021-10-27
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 80/21 2021-10-25
09:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 457/21 2021-10-26
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III RNs 119/21 2021-10-28
14:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 591/21 2021-10-28
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 914/21 2021-10-29
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 418/20 2021-11-08
15:20
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III Nsm 510/21 2021-10-26
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 514/20 2021-10-28
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 283/20 2021-10-26
14:20
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1248/21 2021-11-03
12:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 442/21 2021-11-09
10:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 893/21 2021-10-28
11:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II Ko 59/21 2021-11-10
14:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RNs 68/21 2021-11-09
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 583/19 2021-11-02
13:20
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III Nsm 628/21 2021-11-04
14:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 772/21 2021-11-08
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 903/21 2021-11-10
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 11/21 2021-10-29
15:05
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 83/21 2021-10-25
13:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 335/21 2021-11-10
11:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 956/21 2021-11-09
14:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
IV P 296/20 2021-11-22
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1299/21 2021-11-09
12:50
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 99/20 2021-10-29
15:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 350/21 2021-11-02
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 319/21 2021-11-24
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 307/21 2021-11-03
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Co 356/20 2021-11-12
09:30
9 I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
III RC 270/20 2021-11-05
12:35
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 633/21 2021-10-26
10:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1158/21 2021-10-27
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 330/21 2021-10-28
15:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 184/21 2021-10-27
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 89/21 2021-11-17
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 353/20 2021-11-02
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 1243/21 2021-11-04
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 106/21 2021-10-25
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 496/21 2021-11-05
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1167/21 2021-10-25
15:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 911/20 2021-10-26
15:20
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV P 275/20 2021-11-08
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 800/20 2021-11-08
14:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1208/20 2021-10-26
12:20
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 1030/21 2021-10-29
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 535/19 2021-11-04
10:30
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 258/21 2021-11-10
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 424/19 2021-11-04
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 557/21 2021-10-25
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1318/18 2021-10-29
14:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 760/20 2021-10-25
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1044/21 2021-10-29
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 94/21 2021-11-29
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II W 1254/21 2021-10-26
11:20
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Co 425/21 2021-11-09
12:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 550/21 2021-11-05
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 423/21 2021-10-26
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV U 208/21 2021-11-09
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 33/21 2021-11-04
10:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 977/20 2021-10-26
15:00
9 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II W 582/21 2021-10-25
13:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 81/21 2021-12-13
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1012/20 2021-10-26
13:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 657/20 2021-10-28
14:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 844/21 2021-11-05
10:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1061/21 2021-10-27
14:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 455/21 2021-10-27
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1071/20 2021-10-26
09:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
IV P 295/20 2021-12-20
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 824/21 2021-11-05
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1401/21 2021-10-26
14:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 211/21 2021-10-27
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 1128/21 2021-10-27
13:40
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 302/21 2021-10-26
13:30
9 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV P 145/21 2021-10-27
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 51/21 2021-10-27
09:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 343/21 2021-11-04
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 536/21 2021-11-05
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 354/21 2021-11-09
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Co 281/21 2021-10-29
10:00
9 I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
II K 1106/21 2021-10-27
14:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 507/21 2021-10-26
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1709/19 2021-10-27
13:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 209/20 2021-10-26
13:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Co 525/21 2021-11-03
09:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 338/21 2021-11-09
08:50
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1212/21 2021-11-12
14:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 687/21 2021-11-04
11:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Co 376/20 2021-10-29
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 326/21 2021-11-09
09:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 350/21 2021-11-05
13:30
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 385/21 2021-11-09
11:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 987/21 2021-11-09
15:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 756/20 2021-11-03
13:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 1430/18 2021-10-28
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 77/21 2021-10-26
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 738/20 2021-11-08
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 446/21 2021-11-02
14:20
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV P 194/20 2021-10-25
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1340/21 2021-10-26
10:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II Kp 646/21 2021-10-26
14:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 733/19 2021-10-29
12:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Co 598/20 2021-10-29
09:00
9 I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
II W 1227/21 2021-10-26
10:50
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 508/21 2021-11-08
14:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 395/21 2021-10-28
14:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 118/20 2021-10-26
15:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II Ko 53/21 2021-10-29
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1153/21 2021-11-04
12:50
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 798/21 2021-11-12
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 1488/20 2021-11-03
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nsm 266/21 2021-10-28
11:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 36/21 2021-10-25
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 463/21 2021-10-27
13:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 136/21 2021-10-26
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 897/21 2021-10-25
15:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RNs 190/21 2021-11-09
08:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nkd 195/21 2021-11-04
14:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 246/21 2021-10-25
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 21/21 2021-11-08
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 106/21 2021-12-01
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 592/21 2021-10-26
09:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 502/20 2021-10-26
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 300/20 2021-11-24
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 628/20 2021-11-08
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV U 204/21 2021-10-25
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 207/21 2021-11-09
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 218/20 2021-11-15
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1137/21 2021-11-09
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 665/21 2021-10-26
14:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 637/21 2021-11-04
11:35
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 1063/18 2021-10-26
09:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
II W 1236/21 2021-11-04
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 2845/18 2021-10-28
14:10
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 223/21 2021-10-28
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 330/20 2021-11-08
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 133/21 2021-10-29
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 700/21 2021-11-05
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1196/18 2021-10-27
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 260/21 2021-10-28
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 626/21 2021-10-26
14:00
7 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RNs 156/21 2021-10-26
11:50
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II Kp 612/21 2021-11-03
09:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nkd 197/21 2021-11-10
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 375/20 2021-10-25
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 751/21 2021-11-03
14:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III RC 178/21 2021-10-28
14:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 438/21 2021-11-04
11:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 1179/21 2021-10-28
13:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 138/21 2021-11-04
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV Po 13/21 2021-10-26
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 144/21 2021-12-06
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 223/18 2021-10-25
15:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 146/21 2021-11-02
13:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1244/21 2021-11-05
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 35/21 2021-11-12
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 1132/21 2021-10-27
13:15
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 1358/21 2021-11-03
12:20
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 396/21 2021-10-26
15:15
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III RC 281/21 2021-10-25
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 177/17 2021-10-26
09:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 360/21 2021-11-05
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV P 52/21 2021-11-17
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 460/21 2021-11-09
13:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 795/20 2021-11-08
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 307/21 2021-11-04
11:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 107/21 2021-10-27
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 239/21 2021-11-08
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III Nkd 129/21 2021-10-26
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 22/21 2021-12-15
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II Kp 593/21 2021-10-29
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 119/21 2021-10-29
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 428/21 2021-10-29
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 713/21 2021-11-08
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 980/20 2021-11-10
09:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 14/21 2021-10-26
10:30
9 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV U 300/21 2021-11-29
12:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 906/21 2021-11-09
10:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1617/19 2021-11-09
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II W 1290/21 2021-10-26
11:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1022/21 2021-10-29
14:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 384/21 2021-11-10
11:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 500/21 2021-10-28
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 759/21 2021-10-27
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Cps 34/21 2021-10-27
14:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 464/21 2021-10-26
15:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1204/21 2021-11-12
14:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 965/21 2021-10-29
12:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 580/21 2021-11-09
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 1222/21 2021-11-04
10:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 215/21 2021-11-08
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 195/20 2021-10-27
15:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 90/20 2021-11-04
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1125/21 2021-10-27
14:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 1082/21 2021-11-10
14:10
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RNs 311/21 2021-10-28
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1068/21 2021-10-27
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 537/21 2021-11-09
13:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 393/21 2021-11-04
12:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV U 122/21 2021-10-25
13:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 95/21 2021-10-28
13:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 206/21 2021-10-26
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 1179/21 2021-10-26
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1185/21 2021-11-08
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II W 1333/20 2021-10-26
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 1007/20 2021-11-03
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II W 519/21 2021-11-04
09:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 932/20 2021-10-26
15:00
9 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 1006/19 2021-11-04
10:50
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 219/21 2021-10-25
10:20
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 486/20 2021-11-03
13:20
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 390/21 2021-10-27
09:00
- I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nkd 165/21 2021-11-09
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RNs 327/21 2021-10-26
08:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 778/21 2021-11-03
10:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 491/21 2021-10-26
12:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV P 164/21 2021-11-04
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 44/21 2021-10-28
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 860/20 2021-11-03
12:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 1226/21 2021-11-08
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GCo 114/21 2021-11-05
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 661/21 2021-11-05
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 276/21 2021-11-03
11:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 833/20 2021-10-28
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 86/21 2021-11-03
13:45
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 873/21 2021-10-29
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 726/18 2021-10-27
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 71/21 2021-11-08
14:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 22/21 2021-10-28
09:40
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 44/21 2021-11-10
14:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1282/21 2021-10-26
10:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
IV U 233/21 2021-11-08
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Co 1560/19 2021-10-29
09:30
9 I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
II K 1220/21 2021-11-05
15:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II Kp 614/21 2021-10-26
10:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 2822/18 2021-11-04
14:35
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II Kp 587/21 2021-11-09
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 964/20 2021-11-05
13:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 544/21 2021-11-09
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 565/20 2021-11-08
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1245/21 2021-10-29
15:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 795/21 2021-10-27
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1377/21 2021-10-26
10:20
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 570/21 2021-10-26
12:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
IV U 183/21 2021-12-08
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1162/21 2021-11-03
10:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 128/21 2021-11-24
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 437/21 2021-11-10
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
IV P 151/21 2021-12-07
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 306/21 2021-11-10
14:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 1672/20 2021-10-27
11:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III RC 301/21 2021-11-10
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 453/21 2021-10-26
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 305/21 2021-11-10
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 621/21 2021-11-04
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 1151/21 2021-11-12
11:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 874/20 2021-10-26
10:10
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 214/21 2021-11-23
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 612/20 2021-11-05
14:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 19/21 2021-11-05
09:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 757/21 2021-10-28
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 719/21 2021-10-28
10:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 1088/20 2021-10-29
08:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 940/21 2021-11-09
09:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 223/19 2021-11-12
12:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1267/21 2021-10-26
10:00
7 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 506/21 2021-10-26
15:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 950/21 2021-11-05
12:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 1121/20 2021-11-03
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 860/20 2021-11-09
09:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 294/21 2021-11-04
11:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 299/21 2021-11-09
08:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 301/21 2021-10-28
14:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II Kp 664/21 2021-10-26
13:45
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 646/21 2021-11-10
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 914/21 2021-10-29
11:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1431/20 2021-10-27
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 407/21 2021-10-26
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 955/20 2021-10-26
13:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 622/21 2021-11-04
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 783/21 2021-11-08
15:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 40/21 2021-11-04
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 100/21 2021-11-05
15:10
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
IV P 211/20 2021-11-09
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 724/20 2021-10-26
11:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 623/20 2021-10-25
10:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Co 384/21 2021-10-28
10:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 283/21 2021-10-26
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 261/21 2021-10-26
12:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 850/21 2021-10-29
11:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 644/21 2021-11-04
13:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nkd 107/21 2021-11-10
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1150/21 2021-11-12
11:15
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 183/21 2021-11-04
15:10
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 909/21 2021-11-05
14:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 371/21 2021-10-26
13:10
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 216/21 2021-11-23
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 521/15 2021-11-03
09:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 920/20 2021-11-08
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1086/21 2021-10-25
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II W 1258/21 2021-11-04
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 831/21 2021-10-28
14:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 635/21 2021-10-25
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 164/21 2021-11-09
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 1151/20 2021-11-10
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 964/20 2021-10-26
11:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 601/21 2021-10-28
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 666/21 2021-10-29
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV P 83/21 2021-11-10
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1157/21 2021-11-05
13:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 366/21 2021-10-26
14:50
9 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II Kp 369/21 2021-11-09
13:15
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 1076/21 2021-11-03
12:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 302/20 2021-11-02
15:10
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 94/21 2021-10-28
12:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 1427/20 2021-11-03
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1147/21 2021-11-03
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 2018/15 2021-11-08
09:00
8 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 985/21 2021-10-26
14:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 334/21 2021-10-28
14:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II Kp 603/21 2021-11-08
10:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 613/21 2021-10-26
10:50
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RC 68/21 2021-10-26
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 687/18 2021-10-25
12:20
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1316/18 2021-11-08
12:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 1088/21 2021-10-25
10:20
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II W 1040/21 2021-11-04
09:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1192/21 2021-11-05
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 676/21 2021-11-09
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 1262/21 2021-11-04
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 558/21 2021-11-09
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 715/21 2021-11-09
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1079/20 2021-11-03
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 115/21 2021-11-16
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 776/20 2021-11-05
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1155/21 2021-10-25
10:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 180/21 2021-11-09
12:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 83/21 2021-11-08
12:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 1164/21 2021-11-05
13:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1127/21 2021-11-09
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 2136/18 2021-10-25
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 243/21 2021-11-10
14:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II Kp 549/21 2021-10-25
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 789/21 2021-10-26
12:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
IV P 70/21 2021-11-19
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II Kp 585/21 2021-11-03
12:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Ko 50/21 2021-10-29
13:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 493/21 2021-10-29
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 566/21 2021-10-26
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 141/20 2021-10-28
11:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II Ko 12/21 2021-10-25
08:55
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 913/21 2021-10-29
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 145/20 2021-11-09
13:40
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 325/21 2021-11-05
15:15
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 697/21 2021-10-27
10:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 324/21 2021-11-04
13:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 1620/13 2021-11-08
11:05
8 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 405/21 2021-11-10
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 775/20 2021-11-08
15:10
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 129/21 2021-11-03
12:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 762/21 2021-11-04
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II W 1211/21 2021-11-04
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 976/20 2021-11-04
12:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II W 495/21 2021-10-25
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 592/21 2021-10-25
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV U 306/21 2021-11-24
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1118/21 2021-10-26
10:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 461/21 2021-10-27
12:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 319/20 2021-11-25
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RNs 321/21 2021-10-25
13:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 406/20 2021-11-08
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 632/21 2021-10-25
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RC 47/21 2021-11-04
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 220/21 2021-11-04
10:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 810/17 2021-11-03
13:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 209/21 2021-11-04
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 173/21 2021-11-23
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 482/21 2021-10-28
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 71/21 2021-11-29
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 907/20 2021-10-27
15:10
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1216/21 2021-11-08
09:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 1472/19 2021-11-02
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1201/21 2021-11-09
12:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 1200/21 2021-11-08
10:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 104/20 2021-11-09
09:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 178/21 2021-10-28
15:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 790/20 2021-10-28
12:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Ns 1169/21 2021-11-04
08:45
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 654/21 2021-11-05
15:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 551/21 2021-10-28
10:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1361/21 2021-10-26
14:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 701/20 2021-11-10
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 329/20 2021-10-26
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 39/21 2021-11-24
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 507/20 2021-10-26
10:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
V GC 981/20 2021-10-28
10:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 590/21 2021-10-29
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 696/21 2021-11-03
15:30
- I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 964/21 2021-11-05
13:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 381/21 2021-11-10
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 827/19 2021-11-10
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 717/20 2021-11-04
14:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1013/19 2021-10-27
11:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 170/21 2021-10-26
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1246/19 2021-11-10
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1134/21 2021-10-29
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nkd 198/21 2021-11-10
13:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 524/21 2021-10-27
10:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 466/21 2021-10-26
15:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 754/21 2021-10-28
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 181/21 2021-11-09
13:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 853/19 2021-10-26
15:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 558/21 2021-10-25
13:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 146/21 2021-12-15
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 496/21 2021-11-09
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 981/21 2021-10-29
09:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 260/21 2021-11-10
11:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1210/21 2021-11-09
13:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 341/21 2021-11-05
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1234/21 2021-10-26
11:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 738/19 2021-10-28
12:10
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV P 112/21 2021-11-19
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 178/21 2021-11-08
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 583/21 2021-11-05
12:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 1247/21 2021-11-03
12:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 745/21 2021-11-04
13:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1470/18 2021-10-25
09:00
- II Wydział Karny Wojciech Michalak
V GC 458/20 2021-11-08
14:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 905/21 2021-11-10
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 143/21 2021-11-05
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 688/21 2021-11-04
14:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
IV P 280/20 2021-12-06
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 530/20 2021-11-03
10:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II W 1249/21 2021-11-04
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 136/21 2021-11-05
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 1035/21 2021-10-25
12:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RNs 312/21 2021-10-26
14:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II Kp 609/21 2021-11-08
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 300/20 2021-10-25
14:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 410/19 2021-11-02
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1104/21 2021-11-08
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RNs 209/21 2021-10-28
10:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 16/17 2021-11-03
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 178/21 2021-11-15
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 291/21 2021-11-04
08:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 608/21 2021-10-28
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1034/21 2021-11-08
11:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 948/21 2021-11-05
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nkd 137/21 2021-11-04
10:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 325/21 2021-11-08
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 308/21 2021-10-26
10:50
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 82/20 2021-11-04
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 1225/21 2021-11-04
11:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 215/21 2021-11-09
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1760/19 2021-10-25
13:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1155/21 2021-10-26
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1176/20 2021-10-27
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1159/21 2021-10-28
12:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 96/21 2021-11-08
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Co 406/19 2021-11-12
10:00
9 I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
IV P 32/21 2021-11-25
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 320/21 2021-11-15
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 319/21 2021-10-28
14:20
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Co 461/21 2021-10-27
13:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 59/21 2021-11-03
09:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I C 407/20 2021-11-09
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 960/21 2021-11-03
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 640/20 2021-11-04
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 590/21 2021-11-05
12:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1196/21 2021-10-27
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nsm 490/21 2021-11-04
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV U 361/21 2021-11-19
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 435/21 2021-10-29
12:30
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 1195/21 2021-11-08
09:20
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 452/21 2021-11-02
10:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV U 167/21 2021-11-15
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 555/21 2021-10-25
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 180/20 2021-10-28
12:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 996/20 2021-11-03
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 504/21 2021-11-08
13:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 3/21 2021-11-10
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 351/20 2021-11-03
13:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1162/21 2021-11-03
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 349/21 2021-11-29
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 534/21 2021-11-04
11:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 215/20 2021-11-04
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 22/21 2021-10-25
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 273/21 2021-11-03
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 139/21 2021-10-25
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 441/21 2021-11-02
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 397/20 2021-11-04
12:30
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 239/21 2021-11-10
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Cps 35/21 2021-11-09
14:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
IV U 442/20 2021-11-08
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 177/21 2021-12-06
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 419/21 2021-10-25
14:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 979/21 2021-11-08
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 69/21 2021-11-03
10:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GCps 13/21 2021-10-28
14:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nkd 171/21 2021-10-26
10:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1020/20 2021-11-05
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 93/21 2021-11-03
15:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II Kp 604/21 2021-11-09
12:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 340/21 2021-10-28
15:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 312/21 2021-11-09
13:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 359/21 2021-11-03
14:30
- V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 73/21 2021-10-26
11:40
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RC 248/21 2021-11-09
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 521/21 2021-11-04
09:45
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 462/21 2021-10-26
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1145/21 2021-11-12
15:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1130/21 2021-10-27
15:20
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 1359/20 2021-11-04
09:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 623/21 2021-10-27
14:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nkd 110/21 2021-11-10
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 169/21 2021-11-09
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 171/21 2021-11-09
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 109/21 2021-11-08
11:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 1099/21 2021-11-05
14:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1119/21 2021-11-09
09:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 419/21 2021-11-08
10:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1188/21 2021-11-08
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 321/21 2021-11-10
12:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 1236/20 2021-10-28
14:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 599/21 2021-11-10
12:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV U 249/21 2021-12-20
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 535/21 2021-11-05
14:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 813/20 2021-11-08
15:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II W 1173/20 2021-11-09
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 630/20 2021-10-26
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 30/21 2021-10-26
13:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 989/21 2021-11-12
15:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II W 1201/21 2021-11-04
09:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 581/21 2021-10-27
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 321/21 2021-11-08
11:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 721/20 2021-10-26
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 804/21 2021-11-03
12:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 1266/20 2021-10-29
12:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1215/21 2021-11-09
13:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 1345/18 2021-10-28
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV U 333/21 2021-11-10
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 1955/19 2021-11-08
14:00
8 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 1196/19 2021-10-28
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 1347/19 2021-11-02
12:45
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II W 803/21 2021-11-08
10:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 828/21 2021-10-25
10:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV P 148/21 2021-10-25
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 73/21 2021-11-04
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1160/21 2021-11-03
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 127/21 2021-11-03
15:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 122/21 2021-11-15
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 737/01 2021-10-26
12:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 604/21 2021-10-28
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 626/21 2021-11-03
14:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 522/21 2021-11-09
13:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 606/21 2021-11-04
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 1456/19 2021-11-02
12:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II W 736/20 2021-10-29
15:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 899/21 2021-11-03
11:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 723/21 2021-10-27
11:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 172/21 2021-11-16
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 342/21 2021-11-04
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Opm 52/19 2021-10-26
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 184/20 2021-10-28
15:20
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 128/21 2021-11-10
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 277/02 2021-11-03
11:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1098/20 2021-11-12
09:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II Ko 60/21 2021-11-10
14:10
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 829/20 2021-11-03
10:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 118/21 2021-10-27
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II W 1257/21 2021-11-04
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 921/21 2021-11-03
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 447/21 2021-11-09
12:20
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1131/21 2021-11-09
14:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1067/21 2021-11-10
13:30
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 68/21 2021-11-05
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 790/21 2021-10-28
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 529/21 2021-10-29
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 131/21 2021-12-06
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 99/21 2021-10-25
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II Kp 474/21 2021-10-27
13:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 958/20 2021-11-03
13:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 463/21 2021-11-09
14:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 274/21 2021-11-08
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 476/21 2021-11-09
13:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 892/21 2021-11-03
09:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1141/21 2021-11-03
11:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 19/21 2021-11-22
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1129/21 2021-11-12
10:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 203/21 2021-11-10
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 449/21 2021-10-26
08:45
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV P 188/21 2021-12-08
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 230/21 2021-10-26
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 627/21 2021-10-28
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 184/21 2021-12-08
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GCo 54/21 2021-11-02
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV P 113/21 2021-11-03
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Co 520/21 2021-10-25
10:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 318/21 2021-11-29
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1144/21 2021-10-25
13:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 1171/21 2021-10-25
15:20
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 155/21 2021-11-04
15:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1134/20 2021-11-03
10:40
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 167/21 2021-11-16
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 143/20 2021-10-28
13:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV U 335/21 2021-11-30
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 864/21 2021-10-29
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1141/21 2021-11-03
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1083/21 2021-10-25
14:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 405/21 2021-11-04
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 1131/20 2021-11-09
09:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 668/21 2021-10-25
15:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 202/19 2021-10-26
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 135/21 2021-10-25
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 1237/21 2021-10-26
11:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 810/21 2021-11-10
09:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 294/21 2021-10-28
13:35
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 455/21 2021-11-09
12:20
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV P 164/20 2021-11-16
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 162/20 2021-11-30
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 290/19 2021-11-03
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 254/19 2021-10-25
15:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 152/20 2021-10-27
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
do góry