Sąd Rejonowy w Siedlcach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

771
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
II K 1356/21 2022-02-03
10:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 397/20 2022-02-03
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 953/21 2022-01-31
10:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 211/21 2022-02-14
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1563/21 2022-01-31
15:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 404/20 2022-01-25
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV U 7/22 2022-02-15
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1458/21 2022-01-31
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 490/21 2022-02-10
10:30
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1606/21 2022-02-07
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 1280/21 2022-02-07
12:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1454/21 2022-02-03
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 308/21 2022-01-25
13:50
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RNs 355/21 2022-02-02
10:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 1586/21 2022-02-03
09:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 236/21 2022-01-31
13:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 422/21 2022-01-24
11:20
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 319/21 2022-01-24
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1000/21 2022-01-31
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 826/21 2022-01-24
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 277/21 2022-01-26
14:20
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 1380/21 2022-02-02
11:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
IV P 120/21 2022-02-23
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1669/21 2022-02-07
12:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 724/21 2022-01-24
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1269/20 2022-02-02
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1321/21 2022-01-31
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 813/21 2022-02-09
12:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 413/21 2022-02-14
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1489/21 2022-01-31
13:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 699/21 2022-02-03
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 824/21 2022-01-26
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 155/21 2022-01-26
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 2/22 2022-02-09
14:35
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 747/21 2022-02-03
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1600/21 2022-01-31
15:15
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 161/21 2022-02-01
15:10
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1543/21 2022-01-27
10:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1223/21 2022-01-25
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 981/21 2022-02-04
09:10
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 425/21 2022-01-25
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1569/21 2022-01-26
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 423/21 2022-02-03
15:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 661/21 2022-02-03
09:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 758/20 2022-01-24
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III Nsm 27/22 2022-02-01
11:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II W 187/21 2022-02-02
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 387/21 2022-01-27
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RNs 340/21 2022-02-10
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 620/21 2022-02-08
10:30
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1362/21 2022-02-10
10:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
IV P 171/21 2022-01-27
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Opm 25/20 2022-02-01
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Co 1711/18 2022-01-28
09:00
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
I Co 527/21 2022-01-24
09:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 300/21 2022-01-28
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III Nsm 482/21 2022-01-27
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 652/21 2022-02-04
09:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1443/21 2022-01-24
13:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 637/21 2022-02-09
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 421/21 2022-01-31
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 572/21 2022-02-04
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 654/21 2022-02-04
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 580/21 2022-02-09
11:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 1546/21 2022-01-24
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1565/20 2022-02-03
14:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 792/21 2022-02-02
13:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II Kp 535/21 2022-01-26
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 859/21 2022-02-03
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 40/22 2022-02-07
10:20
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 654/21 2022-02-03
10:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 1367/19 2022-02-08
08:55
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 734/21 2022-01-31
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 729/21 2022-01-27
13:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 3/22 2022-02-10
09:15
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RNs 4/22 2022-01-24
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 1358/20 2022-02-07
14:50
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 363/21 2022-01-24
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 37/22 2022-02-07
09:50
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RCo 14/21 2022-02-09
13:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Cps 43/21 2022-02-08
11:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 461/21 2022-01-31
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1603/21 2022-02-07
09:15
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1074/20 2022-02-09
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1589/21 2022-01-28
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1134/20 2022-02-04
09:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 252/21 2022-02-16
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 721/21 2022-01-25
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 33/21 2022-02-01
11:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 688/21 2022-01-27
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1531/21 2022-01-26
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1608/21 2022-01-31
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nkd 161/21 2022-01-27
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 1362/11 2022-02-10
12:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 896/20 2022-02-10
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RNs 391/21 2022-02-02
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1335/21 2022-02-04
12:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1535/21 2022-02-08
15:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 738/21 2022-01-28
10:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 1200/21 2022-01-26
12:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 445/21 2022-02-09
09:00
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1647/21 2022-02-09
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 994/21 2022-02-08
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 110/20 2022-02-08
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 1436/21 2022-01-27
11:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 730/21 2022-01-26
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 291/21 2022-02-01
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 40/21 2022-02-10
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1312/21 2022-02-04
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1296/21 2022-02-04
12:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II W 1354/21 2022-01-31
09:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1518/21 2022-01-31
10:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 353/21 2022-01-25
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 808/21 2022-02-03
10:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 607/21 2022-01-31
09:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 775/21 2022-02-04
10:00
- I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 405/21 2022-01-25
13:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II W 510/21 2022-02-04
09:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 103/21 2022-02-07
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 916/18 2022-01-24
14:15
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 807/21 2022-01-24
11:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 979/19 2022-01-26
14:50
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II Kp 740/21 2022-01-24
11:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 236/21 2022-02-10
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1015/20 2022-02-02
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1380/21 2022-01-24
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1409/21 2022-01-28
10:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nkd 261/21 2022-02-07
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1171/21 2022-01-24
11:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 1345/21 2022-01-31
10:20
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1614/21 2022-02-08
13:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RC 348/21 2022-01-25
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 753/21 2022-02-03
13:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1297/21 2022-02-09
13:10
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 1292/21 2022-02-09
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 355/21 2022-02-08
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 722/21 2022-01-24
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 997/20 2022-01-26
10:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 487/21 2022-01-25
12:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1587/19 2022-01-27
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 822/21 2022-02-10
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 860/20 2022-01-27
12:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 746/21 2022-02-02
13:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1459/21 2022-01-26
14:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II W 1381/21 2022-01-31
12:20
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 483/21 2022-01-26
15:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 471/21 2022-02-03
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1561/21 2022-01-26
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1435/21 2022-02-09
10:00
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 49/21 2022-02-08
13:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 499/21 2022-02-03
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 326/21 2022-02-09
12:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 184/21 2022-01-24
14:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 438/21 2022-01-26
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III RC 388/21 2022-01-27
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 496/20 2022-01-27
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 102/21 2022-02-03
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV P 194/21 2022-03-07
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II W 1427/21 2022-01-26
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 960/21 2022-01-25
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 1630/19 2022-01-26
12:20
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III RNs 379/21 2022-01-25
14:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 951/21 2022-01-26
11:00
- I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1562/21 2022-01-31
15:50
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 7/22 2022-02-07
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 31/22 2022-02-03
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 365/21 2022-01-25
12:00
- II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 463/21 2022-02-01
13:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 773/21 2022-02-09
10:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 20/20 2022-02-08
11:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GCo 12/22 2022-02-08
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 220/21 2022-01-26
11:20
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 420/21 2022-01-31
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1201/21 2022-02-08
11:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III Nsm 4/22 2022-02-01
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 714/21 2022-02-03
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 600/21 2022-02-10
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II Kp 517/21 2022-01-26
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 478/21 2022-01-27
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1448/21 2022-02-07
11:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 156/21 2022-02-09
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 543/21 2022-01-26
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 844/21 2022-02-02
09:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 315/21 2022-01-27
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 156/21 2022-01-26
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 692/21 2022-02-03
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 666/21 2022-02-02
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 186/21 2022-02-21
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1462/21 2022-02-07
12:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 1104/20 2022-02-09
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 817/21 2022-02-01
13:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RC 443/21 2022-02-01
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 783/21 2022-02-08
11:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1486/21 2022-02-07
11:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 202/21 2022-01-24
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 166/21 2022-01-27
14:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 316/21 2022-01-27
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 385/21 2022-02-03
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 924/20 2022-01-26
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nkd 260/21 2022-01-25
10:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 166/17 2022-02-04
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1089/18 2022-02-02
09:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1597/21 2022-02-01
11:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II W 59/22 2022-01-25
13:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II W 1377/21 2022-01-31
13:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 884/20 2022-01-27
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1523/20 2022-02-01
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1232/21 2022-02-04
11:20
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 772/19 2022-02-10
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 786/21 2022-02-10
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 1510/21 2022-01-25
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1651/21 2022-02-09
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1368/21 2022-01-24
11:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 906/14 2022-01-25
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 413/21 2022-01-27
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Co 605/21 2022-01-24
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GCps 23/21 2022-01-26
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II W 244/21 2022-02-08
10:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1796/21 2022-02-08
10:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 1188/20 2022-02-01
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1108/20 2022-01-31
10:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
IV P 213/21 2022-02-17
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RC 222/21 2022-02-09
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 351/21 2022-01-27
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 773/21 2022-02-03
14:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II Kp 42/22 2022-02-10
12:00
- II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 103/21 2022-02-07
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 396/21 2022-02-03
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1596/21 2022-02-02
11:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1600/21 2022-02-02
14:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RC 324/21 2022-01-26
10:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1670/21 2022-02-07
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 29/22 2022-01-25
13:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 649/21 2022-01-27
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1335/19 2022-02-07
14:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 183/20 2022-02-01
10:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 437/21 2022-01-27
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 815/21 2022-02-10
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1007/20 2022-01-25
15:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 228/20 2022-01-25
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III Nsm 748/21 2022-02-07
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 747/21 2022-01-24
10:55
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 355/21 2022-01-25
12:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 670/21 2022-01-27
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1499/20 2022-02-07
13:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1598/21 2022-02-09
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 749/21 2022-01-24
10:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 863/21 2022-02-03
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II Ko 77/21 2022-02-01
12:50
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 485/21 2022-01-27
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 501/20 2022-02-01
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 876/21 2022-02-10
15:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 684/19 2022-01-28
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1632/21 2022-02-09
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 767/21 2022-01-26
13:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1588/21 2022-02-08
14:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GCo 185/21 2022-02-01
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1470/21 2022-01-27
12:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 488/21 2022-02-02
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1313/20 2022-01-28
13:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1247/20 2022-01-28
14:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1492/21 2022-01-26
14:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1521/21 2022-02-10
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II W 1372/21 2022-01-31
13:40
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1629/21 2022-02-02
13:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 735/21 2022-01-24
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 30/22 2022-02-01
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Co 277/21 2022-01-26
11:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1317/21 2022-01-28
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nkd 137/21 2022-02-02
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 833/19 2022-02-01
11:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1538/21 2022-02-07
13:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GCo 144/21 2022-02-01
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II Kp 792/21 2022-01-25
10:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 213/19 2022-01-31
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 295/21 2022-02-03
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 402/21 2022-02-03
11:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 760/20 2022-02-10
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 554/21 2022-02-08
14:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1472/20 2022-01-31
14:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 218/21 2022-02-15
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II W 1333/20 2022-02-01
10:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RC 304/21 2022-02-03
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 583/19 2022-02-08
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 480/21 2022-02-08
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1360/21 2022-01-28
13:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1504/21 2022-01-27
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 754/21 2022-01-28
12:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 105/21 2022-02-10
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 853/21 2022-01-24
09:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 265/20 2022-01-26
13:15
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 835/21 2022-02-02
14:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 417/21 2022-02-03
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV U 326/21 2022-01-25
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 735/21 2022-02-08
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 249/21 2022-01-25
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 895/21 2022-02-10
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 828/21 2022-02-09
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II Kp 526/21 2022-01-26
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1473/21 2022-02-01
10:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 754/20 2022-02-02
12:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 841/21 2022-01-26
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 676/21 2022-02-02
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RNs 383/21 2022-01-26
14:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 371/21 2022-01-25
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 1530/21 2022-02-01
15:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 378/21 2022-01-31
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 964/18 2022-01-24
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 915/21 2022-01-31
14:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nkd 141/20 2022-01-24
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 604/21 2022-01-26
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 738/20 2022-01-24
13:30
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III RC 414/21 2022-01-25
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RC 235/21 2022-01-26
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Co 3/22 2022-02-08
10:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 1228/20 2022-02-01
13:25
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1212/21 2022-01-25
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 204/21 2022-01-26
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1741/19 2022-02-04
13:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 1173/20 2022-02-07
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 290/21 2022-02-09
11:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 435/21 2022-01-31
12:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 368/21 2022-02-08
14:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 988/21 2022-02-01
15:00
15 II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 517/21 2022-01-28
12:30
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 467/21 2022-01-25
15:30
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 1675/21 2022-02-09
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1224/21 2022-01-24
14:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 185/21 2022-02-09
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 1093/21 2022-02-07
11:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 987/21 2022-01-25
10:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 1488/21 2022-01-27
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 38/21 2022-02-02
12:40
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 391/21 2022-01-28
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III Nsm 832/21 2022-01-25
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II W 1380/21 2022-01-31
12:40
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 702/20 2022-02-08
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 11/21 2022-02-09
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nkd 264/21 2022-02-01
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1438/21 2022-01-24
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 1178/21 2022-02-09
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 1248/21 2022-02-04
10:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 218/21 2022-01-26
09:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II W 1370/21 2022-01-31
12:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 861/21 2022-01-28
11:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1315/21 2022-01-28
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 781/21 2022-01-26
09:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1320/20 2022-01-25
12:30
- II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 132/21 2022-01-25
14:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 621/21 2022-01-26
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 356/21 2022-01-31
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 1061/21 2022-01-28
09:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 984/21 2022-02-02
09:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 798/18 2022-02-01
15:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 967/21 2022-02-02
11:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RNs 354/21 2022-02-03
14:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 350/21 2022-01-24
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 488/21 2022-01-25
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RNs 236/21 2022-01-25
13:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 917/21 2022-02-10
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nkd 244/21 2022-02-10
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 826/21 2022-01-26
09:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 189/21 2022-01-25
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 1227/21 2022-01-24
09:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1444/21 2022-02-07
09:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV U 1/22 2022-01-27
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1610/21 2022-01-24
14:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 1019/21 2022-01-31
11:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II Kp 33/22 2022-02-10
12:30
- II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1808/21 2022-01-25
13:00
- II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III RNs 206/21 2022-02-01
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nkd 270/21 2022-01-25
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 760/21 2022-01-26
14:25
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 3/21 2022-02-10
12:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RC 362/21 2022-01-25
10:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 867/20 2022-02-04
10:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 588/21 2022-01-27
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 258/19 2022-02-01
11:40
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 977/21 2022-01-26
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 182/21 2022-02-10
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 321/21 2022-02-04
11:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Ko 55/21 2022-02-04
14:45
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1366/21 2022-01-31
11:20
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I C 1302/21 2022-02-03
12:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 455/21 2022-01-31
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 600/21 2022-01-26
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 1549/21 2022-01-24
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1402/21 2022-01-28
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 199/21 2022-02-10
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 953/19 2022-01-28
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III RC 418/21 2022-01-31
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1663/21 2022-02-01
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 542/21 2022-01-28
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GC 504/20 2022-01-25
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RNs 8/22 2022-01-31
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1220/21 2022-01-27
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 490/21 2022-02-08
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 522/21 2022-01-27
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 1686/19 2022-02-03
13:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1573/21 2022-01-31
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1032/21 2022-02-10
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 919/21 2022-01-31
14:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 290/19 2022-01-28
11:50
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1334/21 2022-02-03
14:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 1327/21 2022-02-02
14:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 658/21 2022-01-24
12:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II Kp 19/22 2022-02-02
10:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 771/21 2022-02-03
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1545/21 2022-02-07
10:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1263/21 2022-02-03
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 571/20 2022-02-03
14:45
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 292/21 2022-02-01
12:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 365/21 2022-01-25
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 607/21 2022-02-01
13:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RNs 230/21 2022-01-25
08:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RC 287/21 2022-02-08
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1613/21 2022-02-03
15:10
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 158/20 2022-01-26
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 2822/18 2022-01-24
09:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RNs 248/21 2022-01-24
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 632/21 2022-02-01
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II W 1340/21 2022-01-31
09:40
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 402/21 2022-02-01
11:40
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III Nsm 676/21 2022-01-25
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1637/20 2022-02-10
00:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1148/21 2022-01-24
10:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1895/19 2022-01-31
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RC 403/21 2022-02-07
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II Kp 761/21 2022-01-26
10:15
- II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 500/21 2022-02-09
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 594/21 2022-02-02
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 16/17 2022-01-25
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1507/21 2022-01-25
12:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1779/21 2022-02-01
14:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III Nsm 15/22 2022-02-01
10:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1141/21 2022-01-28
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 1262/21 2022-01-24
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 292/20 2022-01-27
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 304/20 2022-02-01
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 1186/20 2022-02-03
09:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1218/21 2022-01-28
13:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 119/21 2022-01-27
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 988/21 2022-01-26
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 159/21 2022-01-31
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1529/21 2022-02-01
14:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1567/21 2022-01-26
13:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 659/21 2022-02-09
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 447/21 2022-01-26
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 827/20 2022-02-01
10:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1207/21 2022-02-08
12:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
IV P 248/21 2022-02-02
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 664/21 2022-02-07
11:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II W 1344/21 2022-01-31
10:40
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 905/20 2022-02-02
14:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 836/20 2022-01-28
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III Nsm 645/21 2022-01-27
14:10
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1446/21 2022-02-09
13:50
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 256/21 2022-01-27
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 251/21 2022-01-31
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 107/21 2022-01-26
11:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 785/21 2022-02-08
13:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 318/21 2022-02-08
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 420/20 2022-02-03
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1089/21 2022-02-08
12:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 1347/21 2022-01-31
10:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1449/21 2022-01-24
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 932/21 2022-02-09
10:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 778/21 2022-01-26
15:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 475/21 2022-02-08
12:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 358/21 2022-01-28
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
V GCo 4/22 2022-02-01
14:40
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 1673/21 2022-02-01
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 1181/21 2022-02-09
10:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 282/21 2022-01-25
11:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 557/21 2022-02-04
12:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 738/21 2022-01-24
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 972/21 2022-01-31
15:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II W 137/21 2022-01-26
12:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 451/19 2022-02-10
11:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 1239/18 2022-02-03
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 983/21 2022-01-24
14:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1464/21 2022-01-28
14:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1410/21 2022-02-09
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 593/20 2022-02-02
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 107/21 2022-02-01
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Co 475/20 2022-01-26
10:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 740/21 2022-01-25
12:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 424/21 2022-01-25
09:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 1403/21 2022-01-28
09:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RC 343/21 2022-02-02
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 841/20 2022-02-09
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1741/21 2022-02-08
12:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1447/21 2022-01-31
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RNs 388/21 2022-02-01
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 970/20 2022-02-04
13:30
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1383/21 2022-01-26
12:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Co 461/21 2022-02-02
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 162/21 2022-03-07
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 532/21 2022-01-28
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
II K 940/21 2022-02-08
10:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 1556/21 2022-02-08
12:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III Nsm 706/21 2022-02-02
10:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 599/21 2022-01-26
13:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 247/21 2022-02-02
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II W 765/20 2022-02-04
12:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 1158/20 2022-02-04
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 226/21 2022-01-25
11:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1176/20 2022-02-02
13:25
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 833/21 2022-01-31
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 323/20 2022-02-02
10:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 182/21 2022-01-26
09:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Cps 38/21 2022-01-26
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 868/20 2022-01-31
11:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1250/21 2022-02-09
12:10
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1074/21 2022-02-03
09:50
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 160/21 2022-02-21
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1559/21 2022-02-07
09:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 1597/21 2022-02-03
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 1459/20 2022-02-03
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II W 259/21 2022-01-28
09:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 864/17 2022-02-08
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1526/21 2022-01-24
10:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 596/21 2022-02-04
11:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 491/21 2022-02-10
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 474/21 2022-01-27
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 747/20 2022-02-07
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 30/21 2022-02-02
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 126/21 2022-01-27
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 907/21 2022-01-24
15:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1084/21 2022-02-02
12:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II Kp 791/21 2022-02-07
13:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1374/21 2022-01-27
14:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1585/21 2022-02-03
15:25
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I C 904/21 2022-02-07
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1636/21 2022-02-01
12:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 45/21 2022-01-24
15:45
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 1594/21 2022-01-26
09:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 227/21 2022-02-08
11:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 519/21 2022-01-25
10:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 380/21 2022-02-10
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1384/21 2022-02-04
13:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 755/18 2022-01-25
14:00
- I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 783/21 2022-01-24
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1527/21 2022-02-01
11:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RNs 425/21 2022-01-25
13:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 40/21 2022-01-25
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 1352/21 2022-01-31
11:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1536/21 2022-02-07
12:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV U 397/21 2022-02-02
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 591/21 2022-02-08
13:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 510/21 2022-01-31
13:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 771/20 2022-01-28
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
III Nsm 702/21 2022-01-25
12:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 693/21 2022-01-25
13:20
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II Kp 544/21 2022-01-26
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1365/21 2022-01-31
09:20
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 108/20 2022-01-26
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 344/21 2022-01-25
14:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV P 159/21 2022-03-09
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 260/21 2022-02-28
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1294/21 2022-02-09
11:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III Nsm 744/21 2022-02-10
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 990/21 2022-01-24
13:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 908/20 2022-02-10
14:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 864/21 2022-01-31
13:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1575/20 2022-02-04
11:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 273/21 2022-02-09
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 622/20 2022-01-27
10:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 1554/21 2022-01-24
12:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1190/21 2022-01-24
14:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 36/22 2022-02-07
09:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II W 651/20 2022-01-28
10:30
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 621/21 2022-01-24
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1035/20 2022-02-02
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1334/20 2022-02-10
11:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1246/19 2022-01-26
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 794/21 2022-01-26
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 766/21 2022-01-27
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 394/21 2022-02-01
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 1408/21 2022-01-31
12:30
- II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1284/21 2022-02-09
11:40
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
I Ns 31/21 2022-01-27
08:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II W 995/21 2022-01-31
12:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 666/21 2022-02-07
14:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 824/21 2022-02-01
09:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV U 369/21 2022-02-25
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1537/21 2022-02-02
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1501/21 2022-01-27
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1386/21 2022-02-07
09:40
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 957/20 2022-02-10
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 4/22 2022-02-25
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 454/21 2022-01-25
11:40
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1063/18 2022-02-07
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 623/20 2022-01-24
11:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1599/21 2022-02-09
10:40
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 582/21 2022-02-08
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II Kp 760/21 2022-01-26
10:00
- II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 558/21 2022-01-25
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 39/22 2022-02-07
10:10
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 1412/21 2022-02-08
15:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GC 552/21 2022-02-10
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RNs 369/21 2022-01-27
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1224/20 2022-02-08
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
III RNs 377/21 2022-01-25
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II Kp 812/21 2022-02-07
13:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1084/20 2022-02-03
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 799/21 2022-02-04
10:30
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 69/21 2022-01-24
10:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Co 574/21 2022-02-04
09:30
- I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
IV P 280/20 2022-02-02
12:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 813/21 2022-02-08
14:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 744/20 2022-01-28
12:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nkd 272/21 2022-01-31
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II Kp 799/21 2022-01-25
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 451/21 2022-01-26
13:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 1479/21 2022-01-27
09:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GCo 109/21 2022-01-25
15:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Co 11/22 2022-02-07
13:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 406/20 2022-01-24
12:30
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV P 221/21 2022-03-01
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 1014/20 2022-01-25
12:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1464/21 2022-01-26
11:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RC 134/17 2022-02-08
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1157/20 2022-01-26
10:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 557/21 2022-02-09
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 516/21 2022-01-27
15:10
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 619/21 2022-02-10
09:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 143/21 2022-02-07
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 624/21 2022-02-01
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1267/21 2022-02-02
10:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RNs 362/21 2022-02-09
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 1598/21 2022-01-24
12:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 531/21 2022-02-03
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 545/21 2022-01-28
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Anna Duk-Majewska
I Ns 1480/21 2022-01-27
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 990/20 2022-02-01
10:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 791/21 2022-01-31
11:20
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 41/22 2022-02-07
10:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1648/21 2022-01-25
13:15
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 368/20 2022-01-31
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1765/21 2022-02-03
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RC 246/21 2022-02-01
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RNs 272/21 2022-02-10
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 933/21 2022-01-31
12:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 825/21 2022-01-24
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 351/21 2022-02-03
11:30
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
V GCo 9/22 2022-02-01
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III RC 367/21 2022-02-01
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1045/21 2022-02-03
10:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II Kp 530/21 2022-02-03
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 387/21 2022-02-09
09:00
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 1373/21 2022-01-26
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 777/21 2022-02-10
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 392/21 2022-02-07
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 35/22 2022-02-07
09:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 54/21 2022-02-03
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 96/21 2022-01-24
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II Kp 476/21 2022-02-03
14:00
12 II Wydział Karny Paweł Zaniewicz
III RNs 112/21 2022-01-24
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1641/19 2022-02-10
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 553/20 2022-02-10
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 23/22 2022-02-07
12:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 274/19 2022-01-27
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III RNs 145/21 2022-01-26
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 685/21 2022-02-03
12:15
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 1264/20 2022-02-10
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 552/21 2022-01-31
14:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1568/21 2022-02-07
10:00
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II Kp 504/21 2022-02-03
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1396/21 2022-02-02
13:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 1374/21 2022-01-31
13:20
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
V GC 854/20 2022-02-01
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 91/20 2022-01-31
15:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 432/21 2022-01-26
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 263/20 2022-01-24
10:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 459/20 2022-01-26
14:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 590/20 2022-02-01
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 595/20 2022-01-24
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1400/21 2022-02-02
12:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 757/21 2022-02-10
09:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1604/21 2022-02-07
12:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1426/21 2022-01-31
14:10
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1559/21 2022-01-31
12:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1530/21 2022-01-24
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 177/17 2022-02-08
10:15
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 721/21 2022-02-10
08:45
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
II K 363/21 2022-02-09
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RC 342/21 2022-02-08
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 587/21 2022-01-27
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 390/21 2022-01-27
08:45
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II Kp 610/21 2022-01-25
12:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 285/21 2022-02-10
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 763/21 2022-02-02
11:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 751/21 2022-02-08
11:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1640/21 2022-02-08
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 38/22 2022-02-07
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 736/21 2022-02-10
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV P 149/21 2022-01-24
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1337/21 2022-02-03
12:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 10/22 2022-02-15
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nkd 266/21 2022-02-07
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 189/21 2022-01-26
13:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 841/21 2022-02-10
13:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II Kp 545/21 2022-01-26
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RNs 343/21 2022-02-02
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 751/21 2022-02-03
12:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 184/21 2022-02-01
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1322/21 2022-01-31
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 655/21 2022-02-08
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 1137/21 2022-02-02
11:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 765/21 2022-02-08
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 834/20 2022-01-25
12:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 1431/21 2022-02-03
15:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 1310/21 2022-01-31
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 260/21 2022-02-10
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1430/18 2022-02-09
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1280/21 2022-01-26
14:50
12 II Wydział Karny Marlena Olszewska
III RC 407/21 2022-02-03
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 253/21 2022-02-15
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1413/21 2022-01-31
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 333/21 2022-01-26
10:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 1147/19 2022-02-03
13:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 45/20 2022-02-03
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II W 1218/21 2022-01-25
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 936/21 2022-01-26
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1405/21 2022-01-26
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 732/21 2022-01-27
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1281/21 2022-01-26
15:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1607/21 2022-02-07
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 888/21 2022-01-28
13:30
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
IV P 295/20 2022-02-16
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 52/21 2022-02-07
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 299/21 2022-02-03
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RC 328/21 2022-01-27
11:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II W 1371/21 2022-01-31
11:40
- II Wydział Karny Marlena Olszewska
II K 520/21 2022-01-27
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 841/19 2022-01-26
15:30
- I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III RC 375/21 2022-01-25
11:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 20/21 2022-01-31
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 82/21 2022-02-23
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 175/21 2022-01-28
12:00
- IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 209/21 2022-02-22
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 29/21 2022-02-16
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 72/21 2022-02-14
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1098/20 2022-01-31
12:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 155/21 2022-01-31
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 508/21 2022-01-26
12:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 296/20 2022-01-24
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 89/21 2022-02-21
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 277/21 2022-02-25
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 145/21 2022-02-16
15:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 300/20 2022-01-26
15:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 183/21 2022-01-31
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 128/21 2022-02-23
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 115/21 2022-02-15
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 306/21 2022-01-24
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 173/21 2022-02-22
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 71/21 2022-01-26
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 168/21 2022-02-25
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 39/21 2022-02-16
15:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 146/21 2022-02-14
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 32/21 2022-01-25
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 212/21 2022-02-17
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 3/21 2022-02-21
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 349/21 2022-01-26
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 148/21 2022-01-24
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 122/21 2022-02-21
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 68/21 2022-02-22
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 19/21 2022-01-26
15:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 188/21 2022-02-21
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 290/19 2022-02-04
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
do góry