Sąd Rejonowy w Siedlcach

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

807
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
V GC 1420/19 2020-03-30
10:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III RC 414/19 2020-03-30
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1243/18 2020-03-30
09:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 1918/19 2020-03-30
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1363/19 2020-03-30
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 177/20 2020-03-30
15:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 139/20 2020-03-30
12:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 622/19 2020-03-30
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III Nsm 152/20 2020-03-30
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 103/19 2020-03-30
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 2271/19 2020-03-30
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 144/20 2020-03-30
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 55/20 2020-03-30
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1072/19 2020-03-30
13:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Ns 116/20 2020-03-30
13:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 194/20 2020-03-30
15:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 733/19 2020-03-30
13:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 59/20 2020-03-30
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1054/19 2020-03-30
12:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 162/19 2020-03-30
09:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 666/19 2020-03-30
11:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
III RC 45/20 2020-03-30
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 373/19 2020-03-30
15:40
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 1243/19 2020-03-30
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III Nsm 78/20 2020-03-30
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 966/18 2020-03-30
14:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 591/19 2020-03-30
11:15
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Ns 1196/19 2020-03-30
13:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 185/20 2020-03-30
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 2133/18 2020-03-30
14:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 81/20 2020-03-30
14:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 270/17 2020-03-30
09:00
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
III Nsm 106/20 2020-03-30
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 205/20 2020-03-30
12:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 2239/19 2020-03-30
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 363/19 2020-03-30
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 310/20 2020-03-30
13:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 622/19 2020-03-30
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 212/20 2020-03-30
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1637/19 2020-03-30
13:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1289/18 2020-03-30
13:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
V GC 985/19 2020-03-30
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 1034/19 2020-03-30
10:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 21/20 2020-03-30
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 403/17 2020-03-30
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 28/20 2020-03-30
11:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 2419/18 2020-03-30
11:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 3/18 2020-03-30
13:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1030/19 2020-03-30
11:40
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 163/20 2020-03-30
14:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 818/19 2020-03-30
09:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 1406/19 2020-03-30
12:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 451/19 2020-03-30
10:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 1134/19 2020-03-30
11:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV P 234/19 2020-03-30
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1585/18 2020-03-30
11:30
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 1696/19 2020-03-30
14:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 576/19 2020-03-30
13:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 575/18 2020-03-30
12:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Nsm 202/19 2020-03-30
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 524/19 2020-03-30
10:45
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 1256/19 2020-03-30
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 837/19 2020-03-30
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 91/20 2020-03-30
10:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 2243/19 2020-03-30
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 438/19 2020-03-30
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 237/19 2020-03-30
09:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 232/20 2020-03-30
15:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 726/19 2020-03-30
12:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 557/19 2020-03-30
12:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 1316/19 2020-03-30
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 111/19 2020-03-30
10:00
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 57/20 2020-03-30
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GCo 293/19 2020-03-30
13:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 1495/19 2020-03-31
12:55
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RNs 55/20 2020-03-31
14:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 182/20 2020-03-31
14:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 1207/19 2020-03-31
09:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 107/20 2020-03-31
13:50
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II W 41/20 2020-03-31
10:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 1172/19 2020-03-31
14:15
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 115/20 2020-03-31
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 79/20 2020-03-31
15:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 124/20 2020-03-31
12:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 374/20 2020-03-31
11:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II Kp 138/20 2020-03-31
09:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 119/20 2020-03-31
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 1306/19 2020-03-31
09:50
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 470/19 2020-03-31
14:20
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 106/20 2020-03-31
14:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1239/18 2020-03-31
09:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
III RC 40/20 2020-03-31
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 1238/17 2020-03-31
10:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 112/19 2020-03-31
11:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 251/19 2020-03-31
11:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Co 3/20 2020-03-31
12:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 299/19 2020-03-31
15:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 88/20 2020-03-31
11:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 123/20 2020-03-31
12:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 161/20 2020-03-31
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1021/18 2020-03-31
14:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 133/20 2020-03-31
10:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Co 2/20 2020-03-31
12:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 85/20 2020-03-31
14:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 1192/19 2020-03-31
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 944/19 2020-03-31
10:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 1455/18 2020-03-31
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 95/20 2020-03-31
12:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 1688/19 2020-03-31
14:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 690/19 2020-03-31
13:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II W 94/20 2020-03-31
14:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 759/18 2020-03-31
12:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
III RC 62/20 2020-03-31
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nkd 36/20 2020-03-31
14:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1054/19 2020-03-31
14:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 2131/19 2020-03-31
15:45
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nsm 134/20 2020-03-31
14:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 155/20 2020-03-31
10:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 1/19 2020-03-31
12:15
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 153/20 2020-03-31
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 824/19 2020-03-31
11:15
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III RNs 445/19 2020-03-31
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 105/20 2020-03-31
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 515/19 2020-03-31
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 808/17 2020-03-31
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 49/20 2020-03-31
12:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II W 107/20 2020-03-31
14:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III Nkd 38/20 2020-03-31
14:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1561/19 2020-03-31
12:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 226/20 2020-03-31
09:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II W 949/19 2020-03-31
09:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III RC 520/19 2020-03-31
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 78/20 2020-03-31
14:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II W 110/20 2020-03-31
14:40
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 1155/19 2020-03-31
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 85/20 2020-03-31
13:40
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 1167/18 2020-03-31
11:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 251/20 2020-03-31
15:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 1212/19 2020-03-31
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 220/20 2020-03-31
09:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 2123/19 2020-03-31
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 67/20 2020-03-31
10:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II W 54/20 2020-03-31
14:50
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 1277/19 2020-03-31
10:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 204/20 2020-03-31
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1617/19 2020-03-31
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 1005/19 2020-03-31
13:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 919/18 2020-03-31
13:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1508/19 2020-03-31
10:15
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Ns 75/20 2020-03-31
12:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 397/19 2020-03-31
15:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nkd 27/20 2020-03-31
10:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 289/19 2020-03-31
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 693/16 2020-03-31
15:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 150/20 2020-03-31
15:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 1271/18 2020-04-01
12:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 1500/19 2020-04-01
12:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II Ko 2/20 2020-04-01
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 1766/19 2020-04-01
12:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nsm 108/20 2020-04-01
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 33/20 2020-04-01
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II Kp 25/20 2020-04-01
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 250/20 2020-04-01
14:50
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 345/19 2020-04-01
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1417/19 2020-04-01
15:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II Kp 20/20 2020-04-01
09:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 868/19 2020-04-01
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Ko 11/20 2020-04-01
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1592/19 2020-04-01
11:20
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 235/20 2020-04-01
11:20
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 45/20 2020-04-01
13:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 107/20 2020-04-01
13:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 137/20 2020-04-01
13:45
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III RNs 67/20 2020-04-01
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1247/19 2020-04-01
10:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1241/19 2020-04-01
12:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 1616/19 2020-04-01
09:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nsm 575/19 2020-04-01
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 231/20 2020-04-01
14:15
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 603/19 2020-04-01
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 56/20 2020-04-01
11:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 46/20 2020-04-01
13:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GNs 3/19 2020-04-01
11:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III RC 42/20 2020-04-01
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 175/20 2020-04-01
12:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 1724/19 2020-04-01
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 2277/19 2020-04-01
09:20
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
III RC 35/20 2020-04-01
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 33/20 2020-04-01
14:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 1241/19 2020-04-01
10:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 193/20 2020-04-01
14:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 328/20 2020-04-01
15:00
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RNs 413/19 2020-04-01
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1398/19 2020-04-01
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 142/20 2020-04-01
09:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 1378/19 2020-04-01
11:15
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 965/19 2020-04-01
12:30
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Ns 1328/18 2020-04-01
14:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 1764/19 2020-04-01
10:15
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 588/19 2020-04-01
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 42/20 2020-04-01
11:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
V GC 535/18 2020-04-01
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 1021/19 2020-04-01
11:30
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 586/19 2020-04-01
13:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I Ns 1365/19 2020-04-01
09:45
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 229/20 2020-04-01
12:45
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 812/19 2020-04-01
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 111/20 2020-04-01
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GNs 1/18 2020-04-01
14:45
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II Kp 689/19 2020-04-01
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 31/20 2020-04-01
13:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 1580/19 2020-04-01
11:00
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 62/19 2020-04-01
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1669/19 2020-04-01
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1706/19 2020-04-01
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 165/20 2020-04-01
09:40
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 255/20 2020-04-01
14:45
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 55/20 2020-04-01
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III RNs 68/20 2020-04-01
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 3/20 2020-04-01
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 1385/19 2020-04-01
12:00
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 199/20 2020-04-01
14:15
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 2283/19 2020-04-01
10:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 235/20 2020-04-01
13:45
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 262/20 2020-04-01
13:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 34/20 2020-04-01
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II Kp 16/20 2020-04-01
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 414/19 2020-04-01
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 324/20 2020-04-01
09:30
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 43/20 2020-04-01
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II W 781/19 2020-04-01
11:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 334/20 2020-04-01
09:00
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 1063/19 2020-04-01
11:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 44/20 2020-04-01
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nkd 45/20 2020-04-01
13:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 160/20 2020-04-02
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1555/19 2020-04-02
09:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 909/19 2020-04-02
11:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II Kp 800/19 2020-04-02
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 187/20 2020-04-02
11:50
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 2796/18 2020-04-02
11:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
V GC 953/19 2020-04-02
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 641/16 2020-04-02
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 511/19 2020-04-02
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1373/18 2020-04-02
09:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
V GCo 4/20 2020-04-02
14:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 938/19 2020-04-02
10:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 217/19 2020-04-02
11:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 933/19 2020-04-02
09:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 323/20 2020-04-02
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 199/20 2020-04-02
11:15
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV U 461/19 2020-04-02
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 327/20 2020-04-02
13:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 333/20 2020-04-02
14:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1270/19 2020-04-02
10:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 1229/17 2020-04-02
12:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
V GC 1111/19 2020-04-02
11:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II Kp 154/20 2020-04-02
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GCps 5/20 2020-04-02
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 43/20 2020-04-02
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 132/20 2020-04-02
09:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 2148/19 2020-04-02
11:10
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 3048/15 2020-04-02
11:50
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1587/19 2020-04-02
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 1538/19 2020-04-02
15:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 49/20 2020-04-02
15:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 1836/19 2020-04-02
10:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 2089/19 2020-04-02
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II W 149/20 2020-04-02
13:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II W 129/20 2020-04-02
12:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 331/20 2020-04-02
14:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1296/17 2020-04-02
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 2399/18 2020-04-02
09:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 227/20 2020-04-02
10:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 661/19 2020-04-02
10:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 531/19 2020-04-02
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 219/20 2020-04-02
11:20
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 137/20 2020-04-02
09:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 1680/19 2020-04-02
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1192/19 2020-04-02
13:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 387/19 2020-04-02
15:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 219/20 2020-04-02
15:20
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 1098/19 2020-04-02
13:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 964/18 2020-04-02
10:15
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II Kp 820/19 2020-04-02
10:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1142/19 2020-04-02
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1533/19 2020-04-02
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RNs 41/20 2020-04-02
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 87/20 2020-04-02
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 135/18 2020-04-02
12:30
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 238/20 2020-04-02
10:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 2095/19 2020-04-02
09:30
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 865/19 2020-04-02
10:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 1262/19 2020-04-02
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1289/18 2020-04-02
13:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
V GC 914/19 2020-04-02
12:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 213/20 2020-04-02
14:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1383/19 2020-04-02
14:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 215/20 2020-04-02
10:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II W 190/20 2020-04-02
13:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II Kp 36/20 2020-04-03
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Co 704/19 2020-04-03
11:00
9 I Wydział Cywilny Karolina Jąg-Czaplińska
I C 2279/19 2020-04-03
15:30
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 98/20 2020-04-03
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1659/19 2020-04-03
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1697/19 2020-04-03
11:40
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Co 1578/19 2020-04-03
09:30
9 I Wydział Cywilny Anna Sobieszczańska
II Kp 2/20 2020-04-03
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 53/20 2020-04-03
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1707/19 2020-04-03
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1129/18 2020-04-03
11:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 1676/19 2020-04-03
11:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1053/19 2020-04-03
10:00
- I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 43/20 2020-04-03
12:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 18/20 2020-04-03
10:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 472/18 2020-04-03
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 380/18 2020-04-03
09:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 99/20 2020-04-03
11:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1370/19 2020-04-03
12:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 1694/19 2020-04-03
12:15
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 967/18 2020-04-03
10:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Co 188/19 2020-04-03
10:00
9 I Wydział Cywilny Karolina Jąg-Czaplińska
I C 1763/19 2020-04-03
12:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 58/20 2020-04-03
11:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 23/20 2020-04-03
12:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 740/19 2020-04-03
11:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 3257/17 2020-04-03
11:45
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 68/20 2020-04-03
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 747/19 2020-04-03
11:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 1290/19 2020-04-03
11:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Co 189/19 2020-04-03
10:00
9 I Wydział Cywilny Karolina Jąg-Czaplińska
I Ns 1345/18 2020-04-03
12:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Co 790/19 2020-04-03
11:30
9 I Wydział Cywilny Karolina Jąg-Czaplińska
II K 77/20 2020-04-03
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 31/20 2020-04-03
09:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 1762/19 2020-04-03
09:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 1062/19 2020-04-03
12:45
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1254/19 2020-04-03
13:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 1838/16 2020-04-03
14:45
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 24/20 2020-04-03
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 1723/19 2020-04-03
14:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II W 23/20 2020-04-03
12:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 575/19 2020-04-03
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Ko 9/20 2020-04-03
14:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Co 1211/19 2020-04-03
11:15
9 I Wydział Cywilny Karolina Jąg-Czaplińska
I Ns 1180/19 2020-04-03
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1160/19 2020-04-03
13:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 2080/19 2020-04-06
10:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 548/19 2020-04-06
13:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 1728/19 2020-04-06
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 61/20 2020-04-06
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 681/18 2020-04-06
09:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 1330/18 2020-04-06
10:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 1888/19 2020-04-06
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 64/20 2020-04-06
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 237/20 2020-04-06
12:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nkd 228/19 2020-04-06
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1016/19 2020-04-06
11:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 776/19 2020-04-06
09:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 982/18 2020-04-06
15:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 122/19 2020-04-06
11:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 131/20 2020-04-06
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1323/19 2020-04-06
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 390/19 2020-04-06
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1115/19 2020-04-06
13:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Ns 223/18 2020-04-06
11:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1601/19 2020-04-06
12:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
III RC 575/19 2020-04-06
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1174/19 2020-04-06
12:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 1018/19 2020-04-06
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I Ns 816/18 2020-04-06
11:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 1123/19 2020-04-06
11:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III Nsm 159/20 2020-04-06
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1209/19 2020-04-06
10:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 1622/19 2020-04-06
14:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 2108/19 2020-04-06
13:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 395/19 2020-04-06
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III Nsm 142/20 2020-04-06
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1278/18 2020-04-06
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 1056/19 2020-04-06
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 859/17 2020-04-06
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 1292/18 2020-04-06
11:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1619/19 2020-04-06
13:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 188/20 2020-04-06
10:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 49/20 2020-04-06
10:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1625/19 2020-04-06
11:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Nsm 649/19 2020-04-06
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1135/19 2020-04-06
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II Ko 17/20 2020-04-06
13:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
II Kp 124/20 2020-04-06
13:05
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 34/20 2020-04-06
12:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1263/19 2020-04-06
14:40
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1591/19 2020-04-06
12:00
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 1179/19 2020-04-06
14:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1188/17 2020-04-06
11:00
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
V GC 1219/19 2020-04-06
12:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 271/20 2020-04-06
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 633/19 2020-04-06
09:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 432/18 2020-04-06
10:00
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 48/20 2020-04-06
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1299/19 2020-04-06
11:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 1389/19 2020-04-06
13:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 705/19 2020-04-07
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1437/17 2020-04-07
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 1136/19 2020-04-07
10:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 21/18 2020-04-07
14:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1363/19 2020-04-07
12:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1140/19 2020-04-07
10:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RC 510/19 2020-04-07
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 689/19 2020-04-07
12:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 1740/19 2020-04-07
15:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 643/19 2020-04-07
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RC 527/19 2020-04-07
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 1138/19 2020-04-07
15:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RC 64/20 2020-04-07
13:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 125/20 2020-04-07
12:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 873/19 2020-04-07
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1718/19 2020-04-07
12:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1447/19 2020-04-07
11:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 87/20 2020-04-07
11:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 2286/19 2020-04-07
08:50
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 348/19 2020-04-07
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 1324/18 2020-04-07
14:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 146/18 2020-04-07
11:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 2114/19 2020-04-07
15:20
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 90/20 2020-04-07
14:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RC 565/19 2020-04-07
10:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 110/20 2020-04-07
13:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 883/19 2020-04-07
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1441/19 2020-04-07
13:40
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 2504/15 2020-04-07
14:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
II K 202/20 2020-04-07
10:00
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 258/20 2020-04-07
15:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II Kp 140/20 2020-04-07
09:30
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1383/18 2020-04-07
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 296/19 2020-04-07
09:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 2119/19 2020-04-07
15:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 1735/19 2020-04-07
13:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 380/19 2020-04-07
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 233/20 2020-04-07
13:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
I C 259/20 2020-04-07
14:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II Kp 119/20 2020-04-07
11:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1430/19 2020-04-07
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 1162/19 2020-04-07
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 143/20 2020-04-07
13:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
V GC 855/19 2020-04-07
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 826/19 2020-04-07
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1339/18 2020-04-07
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1577/19 2020-04-07
13:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 7/20 2020-04-07
13:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 1587/18 2020-04-07
09:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
II K 98/20 2020-04-07
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 1939/19 2020-04-07
14:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 809/19 2020-04-07
11:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 1421/19 2020-04-07
13:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1006/18 2020-04-07
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 182/20 2020-04-07
10:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
II K 815/19 2020-04-07
12:00
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 1160/19 2020-04-07
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 1831/19 2020-04-07
14:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 924/19 2020-04-07
13:20
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 631/16 2020-04-07
11:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1354/19 2020-04-07
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1359/19 2020-04-07
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 367/19 2020-04-07
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 312/20 2020-04-07
11:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
V GC 770/19 2020-04-07
11:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 251/19 2020-04-07
11:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
I C 2202/18 2020-04-07
11:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 174/20 2020-04-08
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1238/19 2020-04-08
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III Nsm 55/20 2020-04-08
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1329/19 2020-04-08
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 258/19 2020-04-08
10:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 1590/19 2020-04-08
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 61/20 2020-04-08
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RC 32/20 2020-04-08
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 241/19 2020-04-08
13:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III Nsm 173/20 2020-04-08
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 223/20 2020-04-08
12:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 2182/19 2020-04-08
09:00
- I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 214/20 2020-04-08
13:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
V GCps 2/20 2020-04-08
10:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II Kp 41/20 2020-04-08
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 328/17 2020-04-08
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1313/19 2020-04-08
09:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 43/20 2020-04-08
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1266/19 2020-04-08
13:45
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III RC 563/19 2020-04-08
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II Kp 63/20 2020-04-08
09:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 2528/18 2020-04-08
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 65/20 2020-04-08
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II Kp 33/20 2020-04-08
13:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 1727/19 2020-04-08
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 54/20 2020-04-08
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1423/19 2020-04-08
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 922/17 2020-04-08
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RC 554/19 2020-04-08
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 431/19 2020-04-08
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 221/20 2020-04-08
09:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 1604/19 2020-04-08
12:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 139/20 2020-04-08
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1051/19 2020-04-08
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 438/19 2020-04-08
14:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 1334/19 2020-04-08
14:45
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1512/19 2020-04-08
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1373/19 2020-04-08
11:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 540/19 2020-04-08
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III Nsm 317/19 2020-04-08
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 241/19 2020-04-08
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 141/20 2020-04-08
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1884/19 2020-04-08
14:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II W 1111/19 2020-04-08
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1021/19 2020-04-08
15:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1567/19 2020-04-08
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 617/18 2020-04-08
12:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II Kp 60/20 2020-04-08
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 651/19 2020-04-08
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II Kp 148/20 2020-04-08
10:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
V GCps 35/19 2020-04-08
14:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 1480/19 2020-04-08
12:15
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 94/20 2020-04-08
09:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 1049/19 2020-04-08
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 1904/19 2020-04-08
11:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 1257/19 2020-04-08
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1147/19 2020-04-08
10:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 787/19 2020-04-08
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 175/20 2020-04-08
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1450/19 2020-04-09
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 1333/14 2020-04-09
12:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 193/20 2020-04-09
10:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1177/19 2020-04-09
13:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 101/20 2020-04-09
14:30
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 161/20 2020-04-09
11:30
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1189/18 2020-04-09
14:30
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 185/20 2020-04-09
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1312/19 2020-04-09
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 289/20 2020-04-09
09:45
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 144/20 2020-04-09
09:30
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1644/19 2020-04-09
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 1377/19 2020-04-09
10:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1399/16 2020-04-09
15:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 78/20 2020-04-09
10:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 37/20 2020-04-09
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 455/18 2020-04-09
11:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 26/20 2020-04-09
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 202/20 2020-04-09
09:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 128/20 2020-04-09
11:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 108/20 2020-04-09
13:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 80/20 2020-04-09
12:20
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 288/19 2020-04-09
14:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 2040/19 2020-04-09
09:40
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 2027/19 2020-04-09
09:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 70/20 2020-04-09
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 43/20 2020-04-09
15:00
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 5/20 2020-04-09
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 129/20 2020-04-09
14:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 141/20 2020-04-09
13:30
- I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 2209/19 2020-04-09
09:15
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 842/19 2020-04-09
12:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 68/20 2020-04-09
09:45
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1239/19 2020-04-09
09:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 8/20 2020-04-09
09:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 1042/19 2020-04-10
11:30
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1175/19 2020-04-10
10:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II W 1077/19 2020-04-10
09:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 864/17 2020-04-14
10:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 164/20 2020-04-14
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 266/20 2020-04-14
10:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GCps 6/20 2020-04-14
14:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 267/20 2020-04-14
12:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 162/20 2020-04-14
15:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 950/18 2020-04-14
10:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 14/20 2020-04-14
10:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 1897/19 2020-04-14
08:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 222/20 2020-04-14
15:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1302/18 2020-04-14
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 560/17 2020-04-14
13:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 289/20 2020-04-14
15:20
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 1971/19 2020-04-14
08:50
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 1428/19 2020-04-14
10:00
- II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 86/20 2020-04-14
11:15
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 600/18 2020-04-14
12:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 151/20 2020-04-14
15:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 38/20 2020-04-14
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I C 1845/19 2020-04-14
13:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 51/19 2020-04-14
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 156/20 2020-04-14
10:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RC 46/20 2020-04-14
10:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 252/20 2020-04-14
12:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 889/19 2020-04-14
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 171/20 2020-04-14
09:20
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III RNs 22/20 2020-04-14
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 155/20 2020-04-14
14:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RC 56/20 2020-04-14
13:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 149/20 2020-04-14
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 1944/19 2020-04-14
09:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 2141/19 2020-04-14
14:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 1355/19 2020-04-15
13:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II Ko 14/20 2020-04-15
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1612/19 2020-04-15
10:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1282/19 2020-04-15
11:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1345/19 2020-04-15
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1291/19 2020-04-15
11:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II Kp 22/20 2020-04-15
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1220/19 2020-04-15
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 144/20 2020-04-15
10:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 1118/19 2020-04-15
11:40
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1623/19 2020-04-15
10:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1313/19 2020-04-15
14:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1332/19 2020-04-15
11:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 148/20 2020-04-15
12:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1691/19 2020-04-15
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1655/19 2020-04-15
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1173/19 2020-04-15
11:30
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II W 142/20 2020-04-15
12:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 36/20 2020-04-15
11:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1430/18 2020-04-15
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1205/19 2020-04-15
14:45
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 986/19 2020-04-15
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 1027/19 2020-04-15
12:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 1372/19 2020-04-15
10:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 1579/19 2020-04-15
10:00
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 104/20 2020-04-15
10:45
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 120/19 2020-04-15
14:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II W 137/20 2020-04-15
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 55/20 2020-04-15
10:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 593/19 2020-04-15
09:45
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1647/19 2020-04-15
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1182/19 2020-04-15
10:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 909/18 2020-04-15
09:50
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1557/18 2020-04-15
09:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 1434/17 2020-04-15
12:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 136/20 2020-04-15
12:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1588/19 2020-04-15
12:30
12 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 1161/19 2020-04-15
10:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 1399/19 2020-04-15
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I Ns 694/11 2020-04-16
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RNs 16/20 2020-04-16
12:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 156/19 2020-04-16
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II Kp 520/19 2020-04-16
09:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 552/17 2020-04-16
10:00
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II Kp 52/20 2020-04-16
10:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RNs 203/19 2020-04-16
12:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 195/20 2020-04-16
15:20
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 1374/19 2020-04-16
11:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1412/19 2020-04-16
10:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 89/20 2020-04-16
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 305/18 2020-04-16
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1339/19 2020-04-16
14:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 153/20 2020-04-16
13:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
III Nkd 256/19 2020-04-16
13:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 950/19 2020-04-16
14:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 330/20 2020-04-16
14:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 848/17 2020-04-16
10:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 1887/19 2020-04-16
14:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II Kp 47/20 2020-04-16
10:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 1246/19 2020-04-16
10:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 62/20 2020-04-16
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 415/20 2020-04-16
09:30
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 306/18 2020-04-16
12:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 2023/19 2020-04-16
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 446/19 2020-04-16
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 93/20 2020-04-16
11:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 906/19 2020-04-16
09:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 1367/19 2020-04-16
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 492/19 2020-04-16
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1328/19 2020-04-16
13:45
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 66/20 2020-04-16
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 466/19 2020-04-16
13:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 170/20 2020-04-16
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 329/20 2020-04-16
15:40
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II K 988/19 2020-04-16
11:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 319/19 2020-04-16
11:25
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1458/19 2020-04-16
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I C 198/20 2020-04-16
09:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 556/19 2020-04-16
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 15/20 2020-04-16
09:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 114/20 2020-04-16
15:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
V GC 327/19 2020-04-16
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RNs 395/19 2020-04-16
10:25
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1674/19 2020-04-16
12:20
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 57/20 2020-04-16
11:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 2266/19 2020-04-16
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
I Ns 251/20 2020-04-16
15:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 17/19 2020-04-16
11:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 1212/18 2020-04-16
15:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
V GC 1429/19 2020-04-16
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 1071/19 2020-04-16
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 743/19 2020-04-16
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II K 796/19 2020-04-16
11:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 783/19 2020-04-16
12:50
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 2015/19 2020-04-16
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 17/20 2020-04-16
11:55
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 2273/19 2020-04-16
11:30
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
IV U 465/19 2020-04-20
15:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 172/19 2020-04-20
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 270/19 2020-04-20
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 284/18 2020-04-20
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 222/19 2020-04-20
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 265/19 2020-04-20
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 259/19 2020-04-20
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 234/19 2020-04-20
12:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 369/19 2020-04-22
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 119/19 2020-04-22
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 390/19 2020-04-22
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 399/19 2020-04-22
11:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 10/20 2020-04-22
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 363/19 2020-04-22
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 275/19 2020-04-22
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 1/20 2020-04-22
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 448/19 2020-04-22
10:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 398/19 2020-04-22
11:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 462/19 2020-04-22
12:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 250/19 2020-04-22
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 40/20 2020-05-19
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 431/19 2020-05-19
10:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 474/19 2020-05-19
09:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 20/20 2020-05-19
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 336/19 2020-05-19
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 450/19 2020-05-19
10:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 453/19 2020-05-19
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 70/20 2020-05-19
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 318/19 2020-05-19
09:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 68/20 2020-05-19
12:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 476/19 2020-05-19
12:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 74/20 2020-05-19
13:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 249/18 2020-05-19
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 500/19 2020-05-19
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 323/19 2020-05-19
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 6/20 2020-05-19
15:10
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 211/19 2020-05-19
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 493/19 2020-05-19
10:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 75/20 2020-05-19
13:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 483/19 2020-05-21
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 279/19 2020-05-21
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 278/19 2020-05-21
14:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 472/19 2020-05-21
14:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 490/19 2020-05-21
14:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 129/19 2020-05-21
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 22/20 2020-05-21
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 56/19 2020-05-21
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 292/18 2020-05-22
09:30
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
IV P 259/18 2020-05-22
09:00
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
IV U 81/18 2020-05-22
10:15
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
IV P 262/19 2020-05-26
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 197/19 2020-05-26
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 247/19 2020-05-26
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 6/20 2020-05-26
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 497/19 2020-05-26
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 26/20 2020-05-26
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 202/19 2020-05-26
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 100/17 2020-05-28
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 286/19 2020-05-28
13:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 96/20 2020-05-28
10:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 104/20 2020-05-28
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 467/19 2020-05-28
09:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 134/20 2020-05-28
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 103/20 2020-05-28
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 328/19 2020-05-28
10:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 496/19 2020-05-28
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 130/19 2020-05-28
11:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 90/20 2020-05-28
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 364/19 2020-05-28
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 342/17 2020-05-28
12:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 7/20 2020-06-02
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 35/20 2020-06-02
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 132/20 2020-06-02
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 281/19 2020-06-02
15:10
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 28/20 2020-06-02
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 34/20 2020-06-02
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 30/20 2020-06-02
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 198/19 2020-06-04
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 419/19 2020-06-04
15:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 241/19 2020-06-04
15:10
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 42/20 2020-06-04
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 51/20 2020-06-04
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 13/20 2020-06-04
13:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 138/20 2020-06-04
11:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 60/20 2020-06-04
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 9/19 2020-06-04
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 245/19 2020-06-04
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 74/18 2020-06-08
10:00
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
IV U 116/18 2020-06-08
11:45
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
IV Uo 37/19 2020-06-09
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Uo 1/20 2020-06-09
11:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 115/20 2020-06-09
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 246/19 2020-06-09
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 170/18 2020-06-09
09:00
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
IV U 42/20 2020-06-09
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 15/20 2020-06-09
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Po 20/19 2020-06-09
11:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 252/19 2020-06-09
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 5/20 2020-06-09
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 38/20 2020-06-09
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 52/20 2020-06-16
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 17/20 2020-06-16
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 20/20 2020-06-16
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 117/20 2020-06-16
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 30/20 2020-06-16
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 445/19 2020-06-16
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 29/20 2020-06-18
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 119/20 2020-06-18
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 155/17 2020-06-18
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 457/19 2020-06-18
09:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 40/20 2020-06-23
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 55/20 2020-06-23
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
do góry