Sąd Rejonowy w Siedlcach

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

991
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
I Ns 924/17 2020-06-15
09:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II Kp 244/20 2020-06-08
12:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 339/20 2020-06-19
09:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nkd 54/20 2020-06-08
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1047/19 2020-06-05
14:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 749/19 2020-06-16
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1279/19 2020-06-22
15:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV U 74/17 2020-06-17
12:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 725/19 2020-06-24
10:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III RC 414/19 2020-06-17
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 2080/19 2020-06-18
11:45
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV U 465/19 2020-06-22
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1003/17 2020-06-09
09:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 255/20 2020-06-08
13:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Co 154/20 2020-06-19
14:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 7/18 2020-06-08
09:30
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II W 80/19 2020-06-09
13:40
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 289/20 2020-06-15
14:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 1495/19 2020-06-09
12:55
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 1918/19 2020-06-17
15:50
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 241/19 2020-06-10
11:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 379/19 2020-06-18
10:05
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 75/19 2020-06-08
09:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 1756/19 2020-06-05
10:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV P 67/19 2020-08-26
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nkd 235/19 2020-06-22
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 55/20 2020-06-23
15:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 952/19 2020-06-09
10:45
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 263/20 2020-06-24
08:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 909/19 2020-06-09
11:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 846/19 2020-06-09
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nkd 66/20 2020-06-10
14:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 745/18 2020-06-15
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III RC 22/20 2020-06-23
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 223/19 2020-06-15
13:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II Kp 292/20 2020-06-08
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 369/19 2020-06-24
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 746/19 2020-06-10
15:10
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 385/20 2020-06-10
12:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 3144/16 2020-06-05
12:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 169/20 2020-06-10
14:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV P 212/19 2020-06-22
10:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 104/20 2020-06-10
10:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
III RC 24/20 2020-06-24
13:25
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1282/19 2020-06-15
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 4/20 2020-06-09
10:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 1402/17 2020-06-23
13:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II Kp 78/20 2020-06-10
11:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 1023/19 2020-06-10
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 581/16 2020-06-08
12:00
- II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 182/20 2020-06-09
12:30
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1638/19 2020-06-19
13:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 40/20 2020-06-23
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 823/19 2020-06-23
14:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 1169/19 2020-06-10
14:30
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III Nsm 201/20 2020-06-08
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 227/20 2020-06-18
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 552/17 2020-06-15
12:30
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I C 2143/19 2020-06-10
12:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 2796/18 2020-06-23
11:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 273/19 2020-06-17
13:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 208/19 2020-08-11
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 687/19 2020-06-22
12:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 350/20 2020-06-09
09:00
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1089/18 2020-06-10
09:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RNs 87/20 2020-06-09
11:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV P 284/19 2020-07-15
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 250/20 2020-06-17
14:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 1172/19 2020-06-18
14:15
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 1130/19 2020-06-24
15:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I Ns 367/20 2020-06-17
12:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1305/19 2020-06-17
12:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 198/19 2020-06-18
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 622/19 2020-06-17
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 6/20 2020-06-22
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 133/20 2020-06-09
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Co 652/19 2020-06-23
15:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 1381/19 2020-06-16
10:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV P 262/19 2020-08-04
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 156/20 2020-06-08
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 1136/19 2020-06-16
10:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 233/20 2020-06-16
14:40
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 269/20 2020-06-22
10:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nsm 351/19 2020-06-16
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RNs 311/19 2020-06-17
13:35
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1590/19 2020-06-10
09:05
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 15/20 2020-07-22
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1345/19 2020-06-15
10:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1728/19 2020-06-05
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RC 71/20 2020-06-18
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 308/20 2020-06-24
15:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 74/18 2020-06-08
10:00
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
I Ns 476/19 2020-06-22
14:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 134/20 2020-06-10
14:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 1644/18 2020-06-11
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 2279/19 2020-06-05
15:30
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 198/20 2020-06-15
15:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 188/20 2020-06-24
12:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 51/20 2020-06-24
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 174/20 2020-06-17
12:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Nsm 115/20 2020-06-23
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RNs 63/20 2020-06-16
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 69/20 2020-06-18
13:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 162/18 2020-06-18
12:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 205/20 2020-06-22
09:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 1095/19 2020-06-18
10:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 119/19 2020-06-15
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 120/20 2020-06-17
12:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1614/18 2020-06-09
14:30
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 152/20 2020-06-17
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 167/20 2020-06-10
14:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RNs 103/19 2020-06-17
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1469/19 2020-06-18
14:50
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 518/20 2020-06-22
14:40
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 124/20 2020-06-23
13:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 1115/13 2020-06-23
13:45
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
III Nsm 217/19 2020-06-09
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1684/19 2020-06-24
09:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 38/20 2020-06-08
15:10
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Ns 1373/18 2020-06-23
09:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
III Cps 12/20 2020-06-16
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 192/19 2020-06-09
10:30
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 2158/19 2020-06-24
14:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II Kp 231/20 2020-06-08
11:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 2092/19 2020-06-23
13:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 85/20 2020-06-22
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 177/20 2020-06-09
09:30
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
III Nsm 144/20 2020-06-17
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 827/19 2020-06-16
13:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 689/19 2020-06-16
12:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
IV P 91/20 2020-08-11
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV Uo 37/19 2020-06-09
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 162/20 2020-06-08
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 279/20 2020-06-24
11:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 152/20 2020-06-24
11:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Opm 41/10 2020-06-24
13:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 13/20 2020-06-18
12:45
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV U 200/20 2020-07-15
14:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 74/19 2020-06-16
14:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 1019/19 2020-06-09
14:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 361/20 2020-06-19
14:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 1287/19 2020-06-19
11:30
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 59/20 2020-07-02
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 256/19 2020-06-15
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 2122/19 2020-06-18
12:30
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 187/14 2020-06-19
11:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 1342/19 2020-06-17
09:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III Nsm 75/20 2020-06-16
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1130/19 2020-06-19
12:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 1368/19 2020-06-17
13:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
III Nkd 71/20 2020-06-24
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 316/18 2020-06-11
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II Kp 205/20 2020-06-10
10:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
V GC 141/20 2020-06-23
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 244/20 2020-06-16
09:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
V GC 1460/19 2020-06-23
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV U 451/19 2020-08-31
13:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1327/19 2020-06-17
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 235/20 2020-06-12
11:20
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV Uo 1/20 2020-06-09
11:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 478/19 2020-06-22
11:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 170/19 2020-06-24
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 50/20 2020-06-23
14:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III RC 560/19 2020-06-22
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II W 31/20 2020-06-22
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nsm 73/20 2020-06-16
15:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 603/20 2020-06-19
11:45
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III RC 567/19 2020-06-16
14:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 1529/19 2020-06-10
12:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
V GC 938/19 2020-06-09
10:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV Uo 4/20 2020-07-15
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 390/19 2020-08-31
13:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 16/20 2020-07-22
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 701/19 2020-06-22
08:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV P 83/19 2020-06-22
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 13/20 2020-07-20
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 100/20 2020-06-16
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 752/19 2020-06-16
14:10
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
IV U 484/19 2020-06-17
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 286/19 2020-08-06
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 2100/19 2020-06-24
09:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 109/20 2020-06-17
15:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 1427/19 2020-06-23
10:45
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV U 168/20 2020-06-30
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II Kp 138/20 2020-06-22
11:10
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 36/20 2020-06-22
12:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV U 172/19 2020-06-15
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 1337/19 2020-06-16
13:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 861/18 2020-06-24
11:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 243/19 2020-07-22
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 185/20 2020-08-31
10:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 1072/19 2020-06-17
13:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 1401/19 2020-06-09
09:45
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 116/20 2020-06-18
10:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV U 394/19 2020-06-23
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 225/20 2020-08-13
12:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 1278/19 2020-06-08
14:45
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III RNs 81/20 2020-06-16
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 516/18 2020-06-15
10:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1054/19 2020-06-22
09:00
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV P 247/19 2020-08-04
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 264/20 2020-06-19
12:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV U 96/20 2020-08-04
14:20
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 368/19 2020-06-17
14:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV P 35/20 2020-07-21
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RNs 64/20 2020-06-15
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RNs 94/20 2020-06-10
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 52/20 2020-06-16
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 4/20 2020-06-25
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 217/19 2020-06-09
11:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 1353/19 2020-06-16
11:15
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 255/20 2020-06-19
12:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 47/20 2020-06-16
12:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 144/20 2020-06-15
09:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 115/20 2020-07-21
09:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 933/19 2020-06-09
09:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III Nsm 119/20 2020-06-23
13:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV P 246/19 2020-06-09
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II W 1153/19 2020-06-23
12:20
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 420/20 2020-06-19
08:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 561/19 2020-06-15
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1050/19 2020-06-17
13:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II W 1178/19 2020-06-17
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1337/17 2020-06-24
09:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 84/19 2020-06-10
09:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 240/20 2020-06-10
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RNs 53/20 2020-06-17
13:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 123/20 2020-06-22
13:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV U 198/20 2020-09-02
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 4/20 2020-06-22
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 56/20 2020-06-10
11:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 627/19 2020-06-16
10:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
I Ns 1189/18 2020-06-10
11:00
7 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1160/19 2020-06-17
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Ko 24/20 2020-06-08
14:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
II Kp 281/20 2020-06-10
14:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 130/20 2020-06-09
12:10
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 1129/18 2020-06-05
11:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I Ns 178/20 2020-06-05
11:20
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III RC 7/20 2020-06-16
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV U 461/19 2020-07-21
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II Kp 128/20 2020-06-09
12:20
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 244/19 2020-07-09
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 1598/19 2020-06-24
10:15
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III RC 45/20 2020-06-17
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 180/20 2020-06-22
13:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 164/20 2020-06-19
11:15
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 17/20 2020-06-16
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II Kp 217/20 2020-06-10
14:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
IV P 41/20 2020-08-13
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 1718/19 2020-06-05
15:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV U 399/19 2020-06-24
14:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 1975/18 2020-06-16
15:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 74/20 2020-06-19
11:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 106/20 2020-06-15
15:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1239/18 2020-06-09
09:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
III RC 40/20 2020-06-23
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 1238/17 2020-06-16
14:10
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 185/20 2020-06-08
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 233/20 2020-06-08
12:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 569/20 2020-06-24
14:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 33/20 2020-07-09
14:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 83/20 2020-06-15
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 2060/19 2020-06-09
08:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 231/20 2020-06-15
14:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 1247/19 2020-06-10
15:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 854/19 2020-06-09
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 112/19 2020-06-09
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 373/19 2020-06-18
10:45
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 52/20 2020-06-16
12:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1447/19 2020-06-16
11:30
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 2250/19 2020-06-10
11:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV P 164/19 2020-08-31
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 237/20 2020-06-24
10:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 217/18 2020-07-09
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Co 183/20 2020-06-05
10:00
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
III Nkd 200/19 2020-06-15
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 117/20 2020-06-18
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 184/20 2020-06-17
14:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 316/20 2020-06-23
09:10
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
III RC 2/20 2020-06-16
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 270/19 2020-07-07
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 487/19 2020-06-23
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 2/20 2020-09-02
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 476/18 2020-06-18
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1380/19 2020-06-17
09:50
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nsm 78/20 2020-06-17
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nkd 228/19 2020-06-15
12:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Cps 19/20 2020-06-16
12:00
8 I Wydział Cywilny Grzegorz Kurpiński
I Ns 1016/19 2020-06-24
11:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV U 57/20 2020-06-25
15:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1391/19 2020-06-09
14:30
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II W 1118/19 2020-06-16
13:40
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 442/19 2020-06-17
08:50
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 776/19 2020-06-08
10:45
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nkd 11/20 2020-06-08
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1091/18 2020-06-15
08:45
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 441/19 2020-06-23
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 2142/19 2020-06-22
14:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 529/19 2020-06-19
12:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 87/20 2020-06-16
11:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 783/19 2020-06-18
13:15
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 1227/19 2020-06-10
12:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
III RC 91/20 2020-06-10
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 196/20 2020-07-22
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 394/20 2020-06-10
12:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
V GC 966/18 2020-06-17
14:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV P 10/20 2020-07-07
15:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 251/19 2020-06-23
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 971/19 2020-06-08
13:45
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Co 3/20 2020-06-09
11:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV U 363/19 2020-07-09
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1623/19 2020-06-24
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II W 1067/19 2020-06-17
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 18/20 2020-06-17
10:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 988/19 2020-06-24
15:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
V GC 970/19 2020-06-08
15:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III RNs 299/19 2020-06-23
15:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 114/20 2020-06-15
15:15
- V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV U 41/19 2020-06-22
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 380/18 2020-06-05
09:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 284/18 2020-07-09
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 242/19 2020-06-10
09:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1710/19 2020-06-16
09:30
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 1229/17 2020-06-23
12:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
III Nsm 24/20 2020-06-22
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 648/19 2020-06-08
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 389/20 2020-06-23
14:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 103/20 2020-06-23
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 3/20 2020-06-18
09:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 193/20 2020-06-09
12:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 591/19 2020-06-17
11:15
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III RC 564/19 2020-06-08
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 541/19 2020-06-18
08:40
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV P 222/19 2020-07-09
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 495/19 2020-08-31
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 235/04 2020-06-16
15:10
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 175/20 2020-06-18
09:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II K 88/20 2020-06-09
11:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II Kp 154/20 2020-06-18
14:00
- II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 258/20 2020-06-24
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 180/20 2020-06-19
09:45
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 2277/19 2020-06-12
09:20
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 289/20 2020-06-18
13:30
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I C 369/20 2020-06-24
11:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
II K 169/20 2020-06-17
10:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 1118/18 2020-06-15
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 348/19 2020-06-05
14:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 1370/19 2020-06-05
12:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 33/20 2020-06-12
14:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 2130/19 2020-06-05
09:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 867/18 2020-06-08
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
III Nsm 202/20 2020-06-08
15:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 148/20 2020-06-15
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 328/19 2020-06-24
13:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Nsm 81/20 2020-06-16
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 284/20 2020-06-24
09:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 328/17 2020-06-08
11:45
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 2133/18 2020-06-08
08:45
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 43/20 2020-06-23
10:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV P 276/19 2020-07-13
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 230/20 2020-06-17
13:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 218/20 2020-06-23
15:20
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
IV P 275/19 2020-07-07
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1241/19 2020-06-12
10:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
V GC 1269/19 2020-06-22
15:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 132/20 2020-06-18
09:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
I Ns 624/19 2020-06-05
10:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 402/20 2020-06-22
13:40
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 1157/19 2020-06-18
13:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 81/20 2020-06-08
08:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 99/20 2020-06-24
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 104/20 2020-07-28
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II Kp 834/19 2020-06-10
09:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 14/20 2020-06-12
08:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 374/19 2020-06-24
08:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
II K 1118/19 2020-06-10
11:30
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nkd 33/20 2020-06-17
09:55
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 51/20 2020-06-18
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 2034/19 2020-06-24
09:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 133/20 2020-06-09
10:45
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I Co 2/20 2020-06-09
11:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 193/20 2020-06-12
14:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 328/20 2020-06-08
15:15
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1701/19 2020-06-23
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 297/19 2020-06-10
15:20
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 35/19 2020-06-15
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 1192/19 2020-06-18
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 1248/19 2020-06-08
14:15
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV P 108/19 2020-08-26
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 1455/18 2020-06-05
15:45
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 791/19 2020-06-17
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 609/19 2020-06-22
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1061/19 2020-06-15
10:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III Nsm 106/20 2020-06-17
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 2202/19 2020-06-10
09:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 467/19 2020-07-23
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 207/20 2020-06-23
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV P 39/20 2020-07-23
10:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 223/19 2020-06-10
10:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 131/20 2020-06-05
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 392/19 2020-06-19
09:00
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 142/20 2020-06-12
09:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 1668/19 2020-06-22
11:40
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
IV P 29/20 2020-06-18
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Co 153/20 2020-06-19
14:20
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 250/20 2020-06-16
14:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 754/19 2020-06-10
12:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV P 42/20 2020-06-08
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 427/19 2020-07-22
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 2528/18 2020-06-17
09:10
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 460/20 2020-06-19
11:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nkd 72/20 2020-06-18
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II K 1655/19 2020-06-15
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 226/20 2020-06-23
12:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV U 452/19 2020-07-07
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II W 142/20 2020-06-15
12:25
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 265/19 2020-06-17
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 690/19 2020-06-05
13:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 1860/19 2020-06-10
12:50
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 187/20 2020-06-17
09:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 1378/19 2020-06-17
15:40
- I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 260/20 2020-06-08
10:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 6/20 2020-07-30
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 965/19 2020-06-22
12:30
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 1067/19 2020-06-24
10:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 981/19 2020-06-08
14:00
- V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 39/20 2020-06-05
09:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 63/20 2020-06-25
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RC 15/20 2020-06-18
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 196/20 2020-06-08
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1897/19 2020-06-12
13:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 1383/19 2020-06-10
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II W 36/20 2020-06-15
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RC 569/19 2020-06-16
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 262/18 2020-06-16
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 216/20 2020-06-19
09:20
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV P 278/19 2020-07-15
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 2207/19 2020-06-10
09:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
V GC 1115/19 2020-06-24
13:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III RC 363/19 2020-06-17
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1560/19 2020-06-19
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 1433/19 2020-06-23
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 90/19 2020-08-26
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II Kp 288/20 2020-06-15
13:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
IV U 134/20 2020-08-04
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 110/20 2020-06-16
13:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
II K 1703/19 2020-06-24
10:00
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Co 43/20 2020-06-05
11:30
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
V GCps 3/20 2020-06-24
14:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV P 8/20 2020-07-20
12:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 486/18 2020-06-18
10:00
- I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III Nkd 68/20 2020-06-23
10:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 42/20 2020-06-12
11:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 489/19 2020-06-22
09:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 49/20 2020-06-23
12:45
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 2205/18 2020-06-22
13:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 535/18 2020-06-22
14:30
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 311/20 2020-06-23
12:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
V GC 344/20 2020-06-23
13:15
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III RC 66/20 2020-06-23
12:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 215/19 2020-08-26
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 1142/18 2020-06-11
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1021/19 2020-06-22
11:30
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III Nsm 213/20 2020-06-24
10:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 705/19 2020-06-08
13:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Co 46/20 2020-06-05
12:00
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
IV U 70/20 2020-07-23
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 239/20 2020-06-23
13:40
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 4/20 2020-06-23
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1527/19 2020-06-17
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 864/17 2020-06-16
11:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
IV P 46/19 2020-06-17
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 303/20 2020-06-23
11:10
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III RC 575/19 2020-06-15
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 295/19 2020-06-25
15:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 622/19 2020-06-17
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 386/20 2020-06-19
12:15
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nkd 44/20 2020-06-23
13:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 967/18 2020-06-09
13:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV P 61/20 2020-08-18
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 266/20 2020-06-18
14:40
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV U 146/20 2020-06-23
10:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1640/19 2020-06-22
10:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 869/17 2020-06-10
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 155/20 2020-06-22
14:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 223/20 2020-06-05
13:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Co 1474/19 2020-06-05
12:30
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
V GC 1160/19 2020-06-10
10:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I Ns 294/19 2020-06-23
15:50
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
IV U 339/19 2020-07-22
10:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nkd 36/20 2020-06-23
15:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV U 442/19 2020-06-17
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 828/18 2020-06-09
09:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 143/19 2020-06-10
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1627/19 2020-06-16
08:55
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
V GC 425/19 2020-06-08
14:10
- V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV P 228/19 2020-08-31
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 89/20 2020-08-11
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 148/20 2020-06-19
14:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 221/19 2020-06-15
08:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV P 55/20 2020-06-23
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III RNs 96/20 2020-06-10
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1441/19 2020-06-16
13:40
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 1123/19 2020-06-24
11:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II Kp 92/20 2020-06-16
13:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 41/20 2020-06-15
10:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 1193/19 2020-06-10
14:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 2504/15 2020-06-16
14:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
II K 202/20 2020-06-16
12:00
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1444/19 2020-06-19
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 2204/19 2020-06-10
09:50
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 1763/19 2020-06-17
12:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
III Nkd 269/19 2020-06-24
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 747/19 2020-06-22
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III Nsm 134/20 2020-06-23
14:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Co 130/20 2020-06-05
11:00
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
III Nsm 660/19 2020-06-16
12:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 922/17 2020-06-10
09:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 126/19 2020-06-17
12:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III Nsm 74/20 2020-06-09
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV P 76/20 2020-08-18
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1365/19 2020-06-15
13:15
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 229/20 2020-06-24
11:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV U 119/20 2020-06-18
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 379/19 2020-06-05
08:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 380/19 2020-06-10
11:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV U 227/20 2020-08-13
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1302/18 2020-06-19
12:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GCps 9/20 2020-06-23
14:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 1093/19 2020-06-24
09:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 103/20 2020-08-04
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 87/20 2020-06-30
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 123/20 2020-06-22
10:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Co 152/20 2020-06-19
14:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 41/20 2020-06-24
09:30
15 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1034/19 2020-06-17
10:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III RC 191/19 2020-06-24
14:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nkd 62/20 2020-06-10
13:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 42/20 2020-06-15
11:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 127/20 2020-06-17
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 20/20 2020-06-16
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 26/20 2020-06-08
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 451/19 2020-06-15
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1604/19 2020-06-10
10:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 647/19 2020-06-08
11:30
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 2242/19 2020-06-10
14:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV P 52/19 2020-07-07
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GNs 1/18 2020-06-22
14:45
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 1791/19 2020-06-10
11:50
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GCo 288/19 2020-06-09
09:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV P 50/20 2020-08-06
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 21/20 2020-06-24
12:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 147/20 2020-06-24
12:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 161/20 2020-06-18
10:00
- I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 383/19 2020-06-10
13:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I Ns 740/19 2020-06-17
11:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
III RNs 77/19 2020-06-15
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
III RC 544/19 2020-06-17
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nkd 81/19 2020-06-24
10:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 824/19 2020-06-15
15:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 2154/19 2020-06-19
10:15
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV U 247/20 2020-07-15
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 2108/19 2020-06-15
15:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 886/19 2020-06-10
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III RC 509/19 2020-06-24
12:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 855/17 2020-06-23
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GC 1378/19 2020-06-16
12:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 560/17 2020-06-12
14:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 594/19 2020-06-24
09:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 84/20 2020-06-05
10:10
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 1735/19 2020-06-05
11:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 224/20 2020-06-18
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV U 401/19 2020-06-15
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 1081/19 2020-06-23
12:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
III RNs 93/20 2020-06-09
12:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III Nsm 105/20 2020-06-23
10:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 1155/19 2020-06-09
12:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
III Nsm 142/20 2020-06-15
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 772/19 2020-06-23
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1390/19 2020-06-05
14:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 35/20 2020-06-22
12:40
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 1163/19 2020-06-22
14:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 380/20 2020-06-22
10:30
6 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
III Nsm 758/19 2020-06-18
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV P 18/20 2020-07-22
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 168/20 2020-06-16
13:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 1321/19 2020-06-19
09:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 28/20 2020-06-24
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RC 83/20 2020-06-10
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 3/18 2020-06-08
14:45
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 1989/19 2020-06-09
13:30
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 1030/19 2020-06-24
12:10
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III RCo 5/20 2020-06-24
10:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 31/20 2020-06-18
13:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
IV P 170/18 2020-06-08
08:30
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
II Ko 25/20 2020-06-08
14:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 344/20 2020-06-19
10:15
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 233/20 2020-06-16
13:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
V GC 1024/18 2020-06-17
15:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 1031/19 2020-06-18
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 475/20 2020-06-16
13:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 3257/17 2020-06-24
08:30
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV P 51/20 2020-07-24
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1208/19 2020-06-17
10:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 130/19 2020-07-02
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 96/20 2020-06-09
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 1087/19 2020-06-22
13:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV U 42/20 2020-06-09
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 253/20 2020-06-23
10:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
V GC 204/19 2020-06-22
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I Ns 1296/19 2020-06-18
13:45
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 157/20 2020-06-10
11:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV U 1/20 2020-06-22
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 163/20 2020-06-08
09:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 25/20 2020-06-24
11:15
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 227/19 2020-07-07
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 345/20 2020-06-09
13:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I Ns 1290/19 2020-06-09
14:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 991/19 2020-06-22
10:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III RC 25/20 2020-06-17
11:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 808/17 2020-06-18
10:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II Kp 75/20 2020-06-16
11:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 2376/18 2020-06-23
12:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
I C 2221/19 2020-06-17
15:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 177/20 2020-06-05
14:50
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 929/15 2020-06-18
09:00
8 I Wydział Cywilny Monika Jaszczuk-Orzyłowska
II Kp 277/20 2020-06-19
13:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 124/20 2020-06-24
14:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 1088/19 2020-06-10
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 62/19 2020-06-22
11:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 1499/19 2020-06-22
14:10
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 32/20 2020-06-16
15:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
III Nsm 95/20 2020-06-22
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1428/19 2020-06-23
11:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RNs 85/20 2020-06-23
09:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
IV U 117/20 2020-06-16
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 1483/19 2020-06-24
12:30
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
II Ko 26/20 2020-06-08
10:00
- II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
IV U 90/20 2020-08-06
11:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 1180/19 2020-06-10
08:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III RC 17/20 2020-06-18
12:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III Nsm 356/19 2020-06-15
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 600/18 2020-06-12
12:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV U 443/19 2020-06-24
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nkd 38/20 2020-06-23
15:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 391/20 2020-06-17
15:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Cps 13/20 2020-06-08
12:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 45/20 2020-06-30
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nkd 29/20 2020-06-17
10:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 300/20 2020-06-23
11:15
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 203/20 2020-06-10
10:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
IV U 138/20 2020-07-21
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1278/18 2020-06-08
09:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I Ns 1317/19 2020-06-18
11:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV P 15/20 2020-06-09
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 143/20 2020-06-16
13:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
III RNs 19/20 2020-06-17
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II W 1111/19 2020-06-10
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 1302/19 2020-06-17
10:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Ns 192/20 2020-06-23
08:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
II K 12/20 2020-06-09
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I C 357/20 2020-06-22
09:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 755/19 2020-06-05
12:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
III Nsm 103/20 2020-06-18
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV P 12/19 2020-07-13
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 100/20 2020-06-09
13:00
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
II K 1561/19 2020-06-09
12:10
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 1056/19 2020-06-24
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 2160/19 2020-06-19
14:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV P 177/19 2020-08-31
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 428/19 2020-06-23
15:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 455/19 2020-06-23
13:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Cps 15/20 2020-06-10
12:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1345/18 2020-06-09
14:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 147/20 2020-06-24
09:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GCo 296/19 2020-06-16
12:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV P 155/17 2020-08-20
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 165/20 2020-06-12
09:40
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 617/18 2020-06-17
12:00
7 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
IV U 164/20 2020-06-25
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 1480/19 2020-06-15
14:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I Ns 1157/19 2020-06-05
13:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 826/19 2020-06-16
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
IV U 233/20 2020-08-13
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 172/20 2020-06-22
15:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 185/20 2020-06-23
09:00
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 570/18 2020-06-09
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 10/19 2020-06-17
10:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV Uo 3/20 2020-07-20
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nkd 20/20 2020-06-16
09:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 54/20 2020-06-18
14:20
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 234/19 2020-06-24
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II W 940/19 2020-06-11
12:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 218/20 2020-07-13
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 255/20 2020-06-12
14:45
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 181/20 2020-06-05
14:30
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 1295/19 2020-06-10
14:20
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 1064/19 2020-06-10
13:00
15 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III RC 8/20 2020-06-18
13:25
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 1339/18 2020-06-12
09:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 1292/18 2020-06-24
10:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 58/20 2020-06-24
13:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II K 1619/19 2020-06-05
13:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV P 282/19 2020-09-02
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 1466/19 2020-06-10
09:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 411/18 2020-06-16
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II Kp 232/20 2020-06-08
11:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Nkd 24/20 2020-06-08
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
V GC 1090/19 2020-06-10
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 7/20 2020-06-24
13:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
II Kp 215/20 2020-06-10
11:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Nsm 477/19 2020-06-16
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II Kp 245/20 2020-06-08
13:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
II Kp 282/20 2020-06-10
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
V GC 994/19 2020-06-17
11:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
III Nsm 86/20 2020-06-22
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 1130/18 2020-06-16
12:30
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 1585/18 2020-06-15
09:00
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
I Ns 1098/19 2020-06-23
13:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 1679/19 2020-06-23
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV P 248/19 2020-08-31
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 205/20 2020-09-02
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GCo 8/20 2020-06-09
13:45
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1762/19 2020-06-17
09:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
III Nkd 60/20 2020-06-08
11:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 701/19 2020-06-16
11:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 95/20 2020-06-10
10:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 2381/18 2020-06-23
10:45
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 201/20 2020-06-22
12:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 320/20 2020-06-10
08:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 1325/19 2020-06-23
13:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 104/20 2020-06-22
09:45
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 64/20 2020-06-10
08:20
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 2091/19 2020-06-24
14:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 220/20 2020-06-05
11:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 66/20 2020-06-25
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1177/19 2020-06-05
15:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 129/19 2020-07-30
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 40/20 2020-06-23
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I C 1587/18 2020-06-16
08:45
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
III Nkd 225/19 2020-06-22
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 179/20 2020-06-19
13:15
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
II K 1093/19 2020-06-24
11:30
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
I Ns 188/20 2020-06-22
08:30
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 85/20 2020-06-24
12:30
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 1254/19 2020-06-17
13:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 1350/11 2020-06-16
10:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 1251/19 2020-06-16
12:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
V GCo 297/19 2020-06-16
14:30
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I C 1385/19 2020-06-08
10:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV U 485/19 2020-07-09
14:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 202/19 2020-06-24
14:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I C 1050/19 2020-06-15
11:40
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 524/19 2020-06-17
10:45
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
II K 49/20 2020-06-05
11:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 199/20 2020-06-18
14:15
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
II W 137/20 2020-06-15
12:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1207/19 2020-06-24
12:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 4/19 2020-06-09
11:15
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 98/20 2020-06-16
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
V GC 406/19 2020-06-15
09:30
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
III RC 99/20 2020-06-24
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 74/20 2020-08-06
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1328/19 2020-06-08
09:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV U 26/20 2020-07-28
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 232/20 2020-06-18
12:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 235/20 2020-06-15
12:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I Ns 1132/19 2020-06-23
14:45
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
I Ns 1099/18 2020-06-18
09:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
V GC 1155/19 2020-06-18
13:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 39/20 2020-06-08
14:15
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
IV P 259/19 2020-06-17
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 301/20 2020-06-10
13:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 1838/16 2020-06-09
15:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 754/19 2020-06-15
08:50
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 180/20 2020-08-26
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 263/20 2020-06-16
14:50
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
I Ns 558/19 2020-06-05
11:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV P 39/18 2020-07-07
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Co 1626/19 2020-06-05
13:00
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
II K 85/20 2020-06-09
13:40
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
IV Po 20/19 2020-06-09
11:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 1484/19 2020-06-09
12:00
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
III Nsm 649/19 2020-06-15
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 287/19 2020-07-15
11:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II K 278/19 2020-06-15
11:00
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Nsm 219/20 2020-06-10
13:15
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 170/20 2020-08-06
14:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II Kp 254/20 2020-06-17
11:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
V GC 1167/18 2020-06-18
11:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 1647/19 2020-06-15
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
III Nkd 12/20 2020-06-09
09:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
V GC 221/20 2020-06-16
08:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 1939/19 2020-06-05
12:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 128/20 2020-06-17
10:25
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 122/20 2020-06-05
10:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV P 254/19 2020-06-15
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
II Kp 173/20 2020-06-24
12:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 1421/19 2020-06-12
11:40
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GCo 41/20 2020-06-10
12:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
II K 19/20 2020-06-23
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
IV P 236/19 2020-06-15
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 1212/19 2020-06-18
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
V GC 414/19 2020-06-22
09:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 2472/18 2020-06-18
14:15
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
III Nsm 184/20 2020-06-23
12:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
I Ns 423/18 2020-06-18
10:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I Ns 158/20 2020-06-24
14:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV U 153/20 2020-06-23
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 2085/19 2020-06-15
13:30
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 1688/19 2020-06-16
10:15
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I C 212/20 2020-06-23
10:45
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV P 19/20 2020-09-02
09:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Cps 14/20 2020-06-08
11:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II Kp 259/20 2020-06-23
14:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 909/18 2020-06-15
12:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II Kp 124/20 2020-06-05
12:40
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1394/19 2020-06-23
11:15
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
I C 324/20 2020-06-22
11:45
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RNs 42/20 2020-06-24
11:05
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV U 129/20 2020-07-23
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 91/20 2020-06-15
10:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 73/20 2020-06-10
10:50
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 1776/18 2020-06-05
15:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
II K 1317/19 2020-06-22
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 52/19 2020-06-15
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV P 286/18 2020-07-13
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 1464/19 2020-06-22
15:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
I C 1745/19 2020-06-09
13:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
IV U 398/19 2020-07-09
13:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 74/20 2020-06-10
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 644/19 2020-06-10
09:00
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
I Ns 334/19 2020-06-23
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 507/19 2020-06-15
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 94/19 2020-06-25
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GCo 15/20 2020-06-09
14:30
3 V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV P 64/20 2020-07-23
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 1160/19 2020-06-12
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RCo 4/20 2020-06-18
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 626/18 2020-06-18
11:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 34/20 2020-06-05
11:45
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 202/20 2020-06-05
15:25
5 I Wydział Cywilny Marta Gołębiowska
I C 2095/19 2020-06-10
13:00
7 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV U 199/20 2020-07-13
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
IV U 184/20 2020-08-31
10:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nw 15/20 2020-06-17
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
IV U 160/20 2020-06-23
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 576/19 2020-06-09
09:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV P 49/20 2020-06-30
12:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 1723/19 2020-06-17
14:00
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I Ns 305/20 2020-06-15
08:30
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 2037/19 2020-06-10
12:10
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 1831/19 2020-06-05
14:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
V GC 1263/19 2020-06-24
14:40
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV P 56/19 2020-07-28
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 266/20 2020-06-18
13:25
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II K 1591/19 2020-06-09
14:00
11 II Wydział Karny Agnieszka Tomasiewicz-Celińska
I Ns 1397/19 2020-06-16
14:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 632/19 2020-06-09
13:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RC 36/20 2020-06-17
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I C 2046/19 2020-06-17
09:00
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 1079/18 2020-06-16
14:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
III Nsm 203/20 2020-06-10
15:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 250/20 2020-07-15
11:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 36/20 2020-06-18
13:50
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 234/19 2020-06-24
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RNs 367/19 2020-06-17
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 493/19 2020-06-16
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 571/19 2020-06-22
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
I Ns 19/20 2020-06-18
15:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
II K 56/19 2020-06-17
09:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 546/19 2020-06-10
09:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV P 249/19 2020-06-22
12:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I C 986/19 2020-06-05
09:10
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 334/20 2020-06-15
13:00
6 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
III RC 206/19 2020-06-24
11:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 1179/19 2020-06-24
14:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
I C 2798/17 2020-06-17
10:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
I C 34/20 2020-06-05
14:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV U 59/19 2020-06-15
13:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III RC 438/19 2020-06-17
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 462/19 2020-06-22
14:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
III Nsm 226/20 2020-06-16
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
III Nsm 229/20 2020-06-24
09:40
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
V GC 484/19 2020-06-15
13:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 218/20 2020-06-17
14:45
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 28/20 2020-06-09
12:30
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II K 1075/19 2020-06-24
10:45
14 II Wydział Karny Daniel Kędzia
III Nsm 218/20 2020-06-10
13:00
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
II K 1617/19 2020-06-09
09:00
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
III RC 536/19 2020-06-18
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
III RNs 22/20 2020-06-09
14:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RNs 54/20 2020-06-17
13:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
II W 1434/17 2020-06-16
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II W 136/20 2020-06-15
12:20
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 65/17 2020-06-22
12:00
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV P 252/19 2020-06-09
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 1904/19 2020-06-22
13:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1508/19 2020-06-09
10:15
13 II Wydział Karny Magdalena Banasiuk
I C 67/20 2020-06-10
10:20
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nsm 637/19 2020-06-16
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV U 116/18 2020-06-08
11:45
3 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Anna Popowska
IV P 5/20 2020-07-23
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 232/20 2020-06-18
10:30
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
II K 1512/18 2020-06-17
13:30
12 II Wydział Karny Urszula Karasek
III Nsm 205/20 2020-06-09
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I Ns 180/20 2020-06-05
12:10
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 1219/19 2020-06-24
12:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV P 163/19 2020-07-13
13:15
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 1289/18 2020-06-23
13:30
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
II Kp 201/20 2020-06-23
14:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III Nsm 233/20 2020-06-18
11:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II Kp 230/20 2020-06-08
10:30
14 II Wydział Karny Urszula Karasek
I C 1913/19 2020-06-16
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I Ns 345/20 2020-06-10
14:15
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II W 809/19 2020-06-11
12:15
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
I Ns 880/18 2020-06-16
13:00
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
V GC 726/19 2020-06-17
12:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 914/19 2020-06-09
12:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 178/20 2020-06-19
10:15
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
III Nsm 25/20 2020-06-16
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
II W 374/19 2020-06-09
08:50
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 30/20 2020-06-16
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II Kp 525/19 2020-06-23
11:30
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
II K 50/20 2020-06-24
09:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
IV U 489/19 2020-06-23
09:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 335/20 2020-06-23
09:40
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
I C 2212/19 2020-06-15
14:20
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
V GC 1140/19 2020-06-24
13:15
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
V GC 1221/19 2020-06-16
09:00
- V Wydział Gospodarczy Paweł Zaniewicz
IV P 46/20 2020-06-30
09:45
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
III Nsm 169/20 2020-06-16
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
V GC 55/20 2020-06-24
12:00
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I Ns 267/20 2020-06-19
10:45
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
IV U 457/19 2020-06-18
09:50
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 478/19 2020-06-15
10:00
12 II Wydział Karny Wojciech Michalak
II K 48/20 2020-06-05
11:30
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I C 417/20 2020-06-19
09:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III Nsm 198/20 2020-06-08
14:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 167/20 2020-08-11
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Co 60/20 2020-06-05
08:50
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I C 642/20 2020-06-16
13:30
9 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 207/20 2020-06-10
11:20
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
IV U 370/19 2020-06-24
14:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
V GC 741/19 2020-06-15
12:00
- V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
V GC 138/19 2020-06-10
12:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 1430/19 2020-06-17
12:15
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
V GC 714/19 2020-06-10
09:45
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
IV P 211/19 2020-07-30
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 1404/19 2020-06-16
12:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
IV P 62/20 2020-07-02
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 1147/19 2020-06-18
14:00
9 I Wydział Cywilny Hubert Szczepaniak
IV P 202/19 2020-07-30
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV U 445/19 2020-06-16
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
II K 823/19 2020-06-17
10:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 425/19 2020-06-17
14:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Co 120/20 2020-06-05
10:30
9 I Wydział Cywilny Joanna Matusik-Wojewódzka
I Co 687/19 2020-06-18
15:00
6 I Wydział Cywilny Agnieszka Chomiuk - Indraszczyk
I C 1944/19 2020-06-12
15:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 2120/19 2020-06-10
13:20
6 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
III Nkd 27/20 2020-06-23
11:45
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
II K 464/20 2020-06-08
10:00
- II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
III RC 77/20 2020-06-24
09:30
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jarosław Makuła
IV U 222/20 2020-08-13
09:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
IV P 30/20 2020-07-21
11:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
V GC 424/19 2020-06-17
08:30
3 V Wydział Gospodarczy Anna Popowska
I C 312/20 2020-06-16
11:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
V GC 770/19 2020-06-16
11:30
- V Wydział Gospodarczy Krzysztof Lach
II K 8/20 2020-06-08
11:15
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
II K 776/19 2020-06-17
13:00
14 II Wydział Karny Iwona Więckiewicz
IV U 75/20 2020-07-28
08:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 251/19 2020-06-16
11:40
7 I Wydział Cywilny Joanna Nowowiejska-Maciejewska
III Nkd 41/20 2020-06-09
11:15
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
III RC 518/19 2020-06-18
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Otulak - Centkowska
I Ns 693/16 2020-06-09
12:20
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
I C 1035/19 2020-06-08
14:10
7 I Wydział Cywilny Krzysztof Pawlukowski
IV U 147/19 2020-08-31
15:00
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Robert Nowotniak
I Ns 287/20 2020-06-24
15:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
V GC 237/19 2020-06-10
09:00
1 V Wydział Gospodarczy Aneta Wielądek
IV P 90/20 2020-08-13
10:30
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I Ns 46/20 2020-06-24
09:00
9 I Wydział Cywilny Aneta Żyłka
II K 1389/19 2020-06-05
13:00
13 II Wydział Karny Małgorzata Semeniuk
I Ns 1180/19 2020-06-09
13:50
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RC 88/20 2020-06-23
10:45
5 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Boruta
IV P 38/20 2020-06-09
14:40
2 IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Joanna Wardak
I C 118/20 2020-06-19
13:00
7 I Wydział Cywilny Joanna Pawlik-Borkowska
I Ns 1160/19 2020-06-17
13:30
8 I Wydział Cywilny Angelika Wolak
I C 2202/18 2020-06-12
10:30
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
III RNs 4/20 2020-06-09
10:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Jolanta Warsz
I C 2639/16 2020-06-23
10:00
6 I Wydział Cywilny Grzegorz Uszyński
do góry