Biuletyn Informacji Publicznej Lista sędziów, asesorów sądowych i referendarzy Sądu Rejonowego w Siedlcach - Sędziowie, asesorzy sądowi i referendarze SR (podziały czynności i zasady przydziału spraw) - Sąd Rejonowy w Siedlcach

Sąd Rejonowy w Siedlcach
Ostatnia aktualizacja strony: 17.07.2019, 16:28

Sędziowie, asesorzy sądowi i referendarze SR (podziały czynności i zasady przydziału spraw)

Czwartek, 03 stycznia 2019

Lista sędziów, asesorów sądowych i referendarzy Sądu Rejonowego w Siedlcach

Zasady przydziału spraw w Sadzie Rejonowym w Siedlcach

Podziały czynności na rok 2019 :

 

 

Lista Sędziów :

I Wydział Cywilny:

  1. Nowowiejska-Maciejewska Joanna – Przewodniczący Wydziału
  2. Jaszczuk-Orzyłowska Monika- Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Pawlik - Borkowska Joanna
  4. Pawlukowski Krzysztof
  5. Uszyński Grzegorz
  6. Żyłka Aneta
  7. Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka

II Wydział Karny:

  1. Więckiewicz Iwona – Przewodniczący Wydziału
  2. Kędzia Daniel - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Tomasiewicz-Celińska Agnieszka 
  4. Kowalczyk-Makuła Anita ( delegowana do Sądu Okręgowego w Siedlcach w okresie od 01.03.2017r. na czas nieokreślony)
  5. Mądry Paweł  (delegowany do Sądu Okręgowego w Siedlcach w okresie od 01.11.2017r. do 31.10.2019 r.)
  6. Semeniuk Małgorzata  (orzeka także w Sekcji Wykonawczej)
  7. Karasek Urszula

Sekcja Wykonawcza:

  1. Banasiuk Magdalena – Kierownik Sekcji  (orzeka także w II Wydziale Karnym)

III Wydział Rodzinny i Nieletnich:

  1. Warsz Jolanta – Przewodniczący Wydziału
  2. Boruta Anna
  3. Otulak-Centkowska Agnieszka
  4. Makuła Jarosław

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:

  1. Wardak Joanna – Przewodniczący Wydziału
  2. Nowotniak Robert

V Wydział Gospodarczy:

  1. Lach Krzysztof – Przewodniczący Wydziału
  2. Wielądek Aneta
  3. Zaniewicz Paweł
  4. Popowska Anna

 

Lista asesorów sądowych:

I Wydział Cywilny:

  1. Gołębiowska Marta
  2. Wolak Angelika
  3. Szczepaniak Hubert

 

Lista referendarzy sądowych:

I Wydział Cywilny:

  1. Stopniak Bogumił (del.)
  2. Rabek Jarosław (del.)
  3. Gajda-Karpowicz Ewa (del.)
  4. Strus Agnieszka (del.)
  5. Starosielec Bernard (del.)
  6. Grams Marzena (del.)
  7. Uziębło Grzegorz (del.)
  8. Gawrysiuk- Truskalska Izabela (del.)
  9. Matusik-Wojewódzka Joanna
  10. Sobieszczańska Anna
  11. Jąg-Czaplińska Karolina

V Wydział Gospodarczy:

  1. Osińska Ewa

VI Wydział Ksiąg Wieczystych:

  1. Markowska Joanna - Przwodnicząca Wydziału
  2. Okurowska Małgorzata
  3. Rzążewska Małgorzata
  4. Zielińska Agata
  5. Olchowski Marcin

VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Łosicach:

  1. Hajduk Tomasz – Przewodniczący Wydziału

Podziały czynności na rok 2018

Metadane

Data publikacji : 03.01.2019
Data modyfikacji : 10.07.2019
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Siedlcach
Osoba udostępniająca informację:
Bartosz Miroński
Osoba modyfikująca informację:
Kamil Wyżywniak
Statystyki:
2004
©1999-2019 Sąd Rejonowy w Siedlcach. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL